google-site-verification=2C4udZUURrBQ8PzfHJb1fuC78qofrYExl_7f99szS_w آیا سیر سیاه دکتر بیز برای لاغری خوب است - هیت نو: ترجمه تخصصی، مرکز خدمات ترجمه

آیا سیر سیاه دکتر بیز برای لاغری خوب است

سیر سیاه خواصی چندین برابر از سیر سفید دارد. از سیر سیاه برای پیشگیری و درمان بیماری های قلبی عروقی، سرطان و ف

توسط HITNOW در 8 آبان 1400

سیر سیاه خواصی چندین برابر از سیر سفید دارد. از سیر سیاه برای پیشگیری و درمان بیماری های قلبی عروقی، سرطان و فشار خون استفاده خواهد شد.

اطلاعاتی جامع از خواص سیر سیاه

بسیاری از افراد با وجود خاصیت فراوانی که سیر دارد به دلیل بوی آن از مصرفش اجتناب می کنند. سیر سیاه این مشکل را برطرف کرده است و هیچ بویی ندارد و به راحتی قادر به مصرف آن خواهند بود. با تخمیر سیر سفید نوع سیاه رنگ آن به دست می آید که هم شیرین می باشد و هم راحت خورده خواهد شد. اینگونه از خواص بسیار زیاد آن بهره مند می شوید و بدون اینکه دهانتان بو بگیرد روزانه آن را می توانید مصرف نمایید. در این مقاله به بررسی اطلاعاتی در رابطه با سیر های سیاه و خواص آن خواهیم پرداخت تا آگاهی خود را در مورد این محصول پر خاصیت افزایش دهید.

سیر سیاه

این سیر که رنگ سیاهی دارد توسط شرکت دکتر بیز تولید شده است و خواص بیشتری از سیر سفید دارد. برای اینکه تخمیر صورت بگیرد به نگهداری آن در دمای شصت تا هفتاد و هفت درجه می پردازند طوری که رطوبت محیط هشتاد تا نود درصد باشد.  برای اینکه تخمیر صورت بگیرد سیر سفید را به مدت پنجاه تا نود روز در این شرایط باید نگهداری کنند. اگر تخمیر صورت بگیرد سیرها ژله ای و سیاه رنگ می شوند و مزه آنها شیرین خواهد شد. سیر سیاه دکتر بیز طی این فرآیند که البته راحت نیست تولید خواهد شد تا بدن را از بسیاری از بیماری ها در امان نگه دارد و در صورت داشتن بیماری به درمان کمک نماید.

خواص سیر سیاه

بر اساس مقالات علمی خواص درمانی سیرهای سیاه از سیر سفید بسیار بیشتر می باشد. در سیر سیاه موادی که ضد سرطانی و درمانی هستند حتی تا پنج برابر بیشتر می باشد. همچنین در این فرایند تخمیر ترکیبات مفید و مغذی بیشتر خواهد شد و به دلیل وجود پلی فنول ها سیستم ایمنی بدن بسیار تقویت خواهد شد. بر اساس تحقیقات پلی فنول هایی که در سیر سیاه موجود هستند موجب پیشگیری از سرطان و بیماری های قلبی و عروقی می شوند و در درمان آنها مؤثر هستند. همچنین نقش مهمی در پیشگیری از چاقی، تنظیم سوخت و ساز بدن، کنترل دیابت نوع ۲، سلامت روده، شادابی پوست و پیشگیری از عفونت میکروبی  دارند. سیر سرشار از پلی فنول می باشد و ‌همه این خواص را در خود دارد. اگر از بیماری های کبد، قلب، فشار خون و ... رنج می برید سیر سیاه دکتر بیز را خریداری نمایید و شاهد نتایج اثر بخش آن بر بدن خود باشید.

خواص سیرهای سیاه در درمان سرطان

آنتی اکسیدان هایی در سیر های سیاه وجود دارند که رادیکال های آزاد بدن را از بین می برند و ضد سرطان هستند. زمانی که سیر سفید به نوع سیاه تبدیل می شود ترکیبات آلی گوگرد به مقدار زیادی در سیر تولید می شود که ضد سرطان می باشند. در رابطه با سرطان معده نیز مصرف این سیرها سبب می شود تومورهای سرطانی کوچک تر شوند. این سیرها در سرطان روده نیز سبب می شوند سلول های سرطانی رشد کمتری داشته باشند. برای به دست آوردن این محصول شگفت انگیز آن را از طریق سایت و بدون هیچ واسطه ای خریداری کنید و آن را خالی و یا همراه با غذا مصرف نمایید.

خواص سیر های سیاه در پیشگیری از بیماری های قلبی 

تأثیری که سیر بر قلب دارد بر هیچکسی پوشیده نیست و این تاثیر در رابطه با سیر های سیاه نیز صدق می کند. ترکیبات موجود در این محصول باعث می شوند پلاک های چربی که در رگ و خون وجود دارند کم شوند. این پلاک ها رگ ها و عروق را تنگ ‌می کنند و  در بدنه رگ ها رسوب می کنند و بدین ترتیب جریان خون را کم می کنند و باعث می شوند فشار خون افزایش پیدا کند. این افزایش جریان خون خطرناک می باشد و منجر به سکته مغزی خواهد شد. 

پزشکان به افرادی که بیماری های قلبی دارند توصیه می کنند که سیر را در برنامه غذایی خود قرار دهند. سیر سیاه خاصیت سیر سفید را دارا می باشد و علاوه ‌بر اینکه برای سلامت قلب مفید می باشد کلسترول و تری گلیسرید را کم می کند و از بروز بیماری ها پیشگیری می کند. خاصیت ضد التهابی نیز از دیگر عواملی می باشد که در سیر سیاه مانع از بروز بیماری های قلبی عروقی می شود. اگر کلسترول بالا دارید با خرید سیر سیاه دکتر بیز میزان آن را به طور چشمگیری کاهش دهید.

خواص سیرهای سیاه در التهاب و حساسیت

واکنش های بیولوژیک زمانی بروز می کنند که وارد شدن میکروب و ویروس به بدن انسان ها رخ دهند و بدین ترتیب در بخشی از بدن یا تمام آن شاهد التهاب باشیم. اگر بدن انسان اشتباهی بخشی از بدن را به عنوان مهاجم در نظر بگیرد دیابت نوع ۱ و ۲ را خواهیم داشت. همچنین بیماری های قلبی عروقی نیز به دنبال این واقعه ممکن است رخ دهند. در برخی از موارد موادی که مضر نیستند ممکن است از جانب بدن مضر شناخته شدند و التهاب رخ دهد. 

در این شرایط مصرف داروهایی که ضدالتهاب و ضد حساسیت هستند لازم خواهد بود. سیر نیز یکی از موادی می باشد که ضد التهاب می‌ باشد و مانع از این می شود که در بدن واکنش های حساسیت زا رخ دهد. اگر به بیماری های حساسیتی مبتلا باشید مصرف سیرهای سیاه گزینه ای بسیار مناسب خواهند بود. اگر ماهیچه های تان درد می کند یا مفاصلتان ورم کرده است خاصیت ضد التهابی سیر سبب می شود که با مصرف آن شاهد نتایج اثربخشش باشید. در درمان بیماری های التهابی سیر سیاه از سیر سفید مفید تر می باشد. همچنین این خاصیت سیر سیاه سبب می شود بتوان از بیماری هایی که مغزی هستند مثل آلزایمر و پارکینسون پیشگیری کرد.

خرید سیر سیاه

برای خرید سیر سیاه دکتر بیز به صورت اینترنتی می توانید اقدام کنید. این مجموعه محصولات اصل و مجوز داری ارائه می ‌دهد و هدفی جز کسب رضایت مشتری ندارد. سیر سیاه قیمت مناسبی دارد و با توجه به خواصی که دارد ارزش هزینه کردن دارد. از هر کجای ایران که باشید و در هر ساعتی از شبانه روز وارد سایت می توانید بشوید و با خرید این سیرها از خواص با ارزش آن بهره مند شوید.

در صورت نیاز به راهنمایی در زمینه قیمت و خرید سیر های سیاه با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید و اطلاعات لازم را از کارشناسان مجموعه دریافت کنید. با خرید اینترنتی نیازی به مراجعه حضوری نخواهد بود و در کمترین زمان ممکن این محصول را درب منزل تحویل خواهید گرفت.برای مشاهده بسته های این سیر ها به سایت مراجعه کنید.

آخرین مطالب