google-site-verification=2C4udZUURrBQ8PzfHJb1fuC78qofrYExl_7f99szS_w زمزمه جکوزی بادی اسرار - هیت نو: ترجمه تخصصی، مرکز خدمات ترجمه

زمزمه جکوزی بادی اسرار

از طریق سایت یوتراوز میتوانید بلیط ارزان هواپیما و بلیط قطار خود را براحتی و با کمترین قیمت خریداری کنید و هز

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

از طریق سایت یوتراوز میتوانید بلیط ارزان هواپیما و بلیط قطار خود را براحتی و با کمترین قیمت خریداری کنید و هزینههای خود را کاهش دهید. داشتن جکوزی میتواند برای هر فردی جذاب باشد، اما بسیاری از افراد نمیتوانند از پس هزینههای بالای ساخت آن بر بیایند. جکوزی های بادی اصولا دارای ویژگی هایی مانند نصب و راه اندازی آسوده می باشند و به دلیل وزن کم خود امکان جا به جایی و استفاده در هر مکان مورد نظری را فراهم می سازند. در نتیجه برای داشتن یک محصول منحصر به فرد طراحان در این زمینه برای جکوزی بادی گرمکن دیجیتال نیز در نظر گرفته اند تا در هر زمان به سرعت بتوانند آب داخل بدنه را گرم کنند. پس اگر در سفر خود به دنبال یک تفریح برای همه اعضای خانواده بهخصوص بچهها هستید، مجتمع و شهربازی خلیج فارس را از خاطر نبرید! مجتمع تجاری، تفریحی، توریستی و اقامتی خلیج فارس در ابتدای شهر جدید صدرا واقع شده و یکی از وسیعترین و مجهزترین مجتمعهای تجاری ایران و جهان به شمار میرود. جکوزی در واقع محیط بسته حوضچه مانندی است که آب موجود در آن فضا جهت ماساژ دادن عضلههای مختلف بدن با فشار زیاد توسط پمپهای قوی از طریق لولههای تعبیه شده در قسمتهای مختلف دیواره به داخل حوضچه رانده میشود.

همچنین یک DVD آموزشی در بسته بندی آن قرار داده شده که به خوبی نحوه راه اندازی و جمع کردن این جکوزی اینتکس را آموزش خواهد داد. پس اگر به دنبال یک تفریح هیجانانگیز در شیراز هستید، یا اگر با کودکان خود سفر میکنید، این مطلب را از دست ندهید. این قابلیت کمک شایانی در حمل و جا به جایی آسان تر این کالا خواهد کرد. جکوزی بادی اینتکس و بست وی از سری محصولات پر طرفدار و پر فروش بادی می باشند که بسیار پرکاربرد و جایگزین مناسبی برای جکوزی های بتنی و سنگی خواهند بود که از قابلیت پرتابل بودن و قابل حمل و جابجایی بسیار ساده و آسان نیز برخوردار هستند و بدون نیاز به مصالح ساختمانی و کندن زمین و تنها با استفاده از یک سطح صاف و بدون شیب می توان در مدت زمان کوتاهی با کمک پمپ باد برقی دو کاره ای که بر روی تمامی جکوزی های بادی تعبیه شده است از داشتن یک جکوزی بادی پرتابل بهره مند بود. این کالا بسیار کوچک و راحت قابل نصب بوده که میتوان در کمتر از نیم ساعت این محصول را آماده به آبگیری کرد، جکوزی بادی از انواع محصولات پرتابل، سیار یا پیش ساخته بوده که براحتی قابل نقل و انتقال است کافیست آب آن را توسط رابطهای مخصوص که به شلنگ آب متصل میشوند خالی کرده و باد جکوزی را خالی نمایید، جکوزی پیش ساخته نیازی به هزینه های ساخت و احداث جکوزی بتنی را ندارند، دارای ظرفیت های مختلفی هستند و آب را تا درجه مناسب گرم میکنند، با برق شهری کار میکنند و دارای پمپ ماساژ یا همان جت میباشند، بعضی از مدل جکوزی خانگی دارای یک گرمکن است و بعضی دیگر بدون گرمکن هستند. This content w​as w​ritt en by G SA Content G en er​at or​ Demov er si on​.

گفتنی است که این دستگاه توسط برق شهری کار کرده و کار با آن بسیار آسوده خواهد بود. این جکوزی بادی بست وی ابعادی به طول 268 , عرض 183 , ارتفاع 76 سانتی متر و گنجایش 1200 لیتر آب را دارد . جکوزی بادی اینتکس ابعادی به طول 218 سانتیمتر , عرض 218 سانتیمتر , ارتفاع 71 سانتیمتر , حجم آب 1098 لیتر , وزن بسته بندی 77 کیلو گرم , را دارد . ابعادی که برای این محصول حرفه ای در نظر گرفته شده معادل (طول: 200 سانتی متر ، عرض: 200 سانتی متر ، ارتفاع: 81 سانتی متر) بوده که ابعادی مناسب برای استفاده 3 الی 4 نفر خواهد بود. این جکوزی بادی در زمان کمی قابلیت نصب و راه اندازی را دارد و بر روی زمین صاف در مکان های کوچک نیز قابل استفاده است . این ابعاد در واقع ابعاد راه اندازی شده این جکوزی پیش ساخته بوده و تمام قسمت های باد شده را شامل می شود به همین دلیل ابعاد مفید فضای داخل مقداری کمتر خواهد بود.

این دستگاه علاوه بر گرم کردن آب می تواند فشار آب را نیز توسط تنظیمات دیجیتالی دستگاه تغییر داد. ارتفاع ذکر شده برای آن نیز تا لبه بدنه می باشد اما عمق مفید آن 5 الی 10 سانتی متر به دلیل جلوگیری از سر ریز شدن آن کمتر خواهد بود. بدون شک بازدید از جاذبههای تاریخی شیراز تجربه بسیار خاطرهانگیزی است، اما باید بدانید تفریحات شیراز به جاهای دیدنی تاریخیاش محدود نمیشود. ساعت کاری: شهربازی لونا در فصلهای بهار، تابستان و پاییز از ساعت 2 ظهر تا 12 شب فعال بود اما پس از شیوع ویروس کرونا بسته شد و تا اطلاع ثانوی تعطیل است. جکوزی های بادی اینتکس و بست وی تمامی تجهیزات را به صورت کامل در بسته بندی خود دارد و به راحتی و در زمان کم قابلیت نصب را دارد . در بسیاری از موارد افراد فضای کافی برای قرار دادن و ساخت جکوزی ندارند و بیشتر به دنبال جکوزی آماده و پیش ساخته پرتابل هستند تا در صورت نیاز آن را جا به جا کنند و به مکان های دیگر ببرند .

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن