google-site-verification=2C4udZUURrBQ8PzfHJb1fuC78qofrYExl_7f99szS_w همه چیز درباره چادر مسافرتی - هیت نو: ترجمه تخصصی، مرکز خدمات ترجمه

همه چیز درباره چادر مسافرتی

↑ ۵۴٫۰ ۵۴٫۱ «۶۸ هزار روستایی چشم به آب تانکر دارند / زاگرس نشینان تشنهاند! چادرهای مسافرتی عمر چند ساله دارند

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

↑ ۵۴٫۰ ۵۴٫۱ «۶۸ هزار روستایی چشم به آب تانکر دارند / زاگرس نشینان تشنهاند! چادرهای مسافرتی عمر چند ساله دارند. اگر بهترین چادر مسافرتی را هم خریداری کنید اما در نگهداری آن کوشا نباشید، بیشتر از چند ماه برایتان عمر نخواهد کرد. پایهها به صورت ضربدری بر روی هم قرار می گیرند، میله دومی را به گوشه چادر مسافرتی چفت کنید تا به صورت اتوماتیک چادر مسافرتی شما نصب شود. پل ورسک (یکی از مهمترین پلهای راهآهن خاورمیانه در شمال) در این مسیر احداث شده که یکی از دیدنیهای استان هم بشمار میرود و به تازگی این پل به همراه این خط راهآهن، ثبت جهانی یونسکو شدند. در چند بخش قبلی این مقاله به رشد تکنولوژی و ظهور موتورهای جستجوی که مخصوص جستجوی خدمات گردشگری اند، اشاره کردیم. از طرفی مسافرانی که میخواهند تورهای گردشگری مورد علاقهشان را پیدا کنند، بهراحتی، در کمترین زمان ممکن و با چند کلیک ساده به خواسته خود برسند. قبل از هر چیز باید یک مکان مناسب برای راه اندازی چادرتان پیدا کنید. قبل از راه اندازی، مکانی صاف و عاری از هر گونه سنگ ریزه پیدا کنید. Th is c᠎ontent w᠎as gen er᠎at​ed  by GSA Content G​ener᠎at or D emoversi on.

به مانند دیگر چادرها، در ابتدا محلی صاف و عاری از هرگونه ناهمواری پیدا کنید. تور مشهد یکی دیگر از تورهای محبوب در میان ایرانیان، بخصوص افراد مذهبی است. شما میتوانید در کمتر از 15 ثانیه در دل طبیعت چادر خودتان را راه اندازی کنید. ابعادهای تولید شده این مدل 2 نفره و 4 نفره و 6 نفره و 8 نفره و 10 نفره میباشد که نسبت به نیاز خود میتوانید از قسمت فروشگاه سایت اینتکس سیتی تهیه کنید. با وجود اینکه این مدل چادرها حجم بیشتری نسبت به مدلهای دیگر دارند ولی شما به راحتی میتوانید آنها را راه اندازی و جمع آوری کنید. پس از انقلاب، سازمانهای سیاسی که ایدئولوژی متفاوتی نسبت به حکومت مرکزی داشتند، سرکوب شدند. با این حال این گروه، در سالهای ۱۳۵۴ تا ۱۳۵۶، به دلیل اجرای سیاستهای نامطلوب حکومت در خصوص بازار و نهادهای مذهبی به عرصهٔ سیاست کشیده شدند. پکینیو یک شرکت چینی است که سال هاست در زمینه تجهیزات کمپینگ و کوهنوردی به ویژه تولید چادرهای مسافرتی، کیسه خواب و کوله پشتی فعالیت می کند و یکی از تاثیرگذارترین چهره ها در این زمینه است.

در ایران شرکت های زیادی هستند که در زمینه تولید و عرضه چادر های مسافرتی کار می کنند و انصافا نیز محصولات خوب و با کیفیتی را به بازار عرضه می کنند. شرکت سازنده چادر مسافرتی ، کشور تولید کننده چادر مسافرتی ، ظرفیت و ابعاد این محصولات در کنار جنس و کیفیت بدنه و ویژگی ها و اقلام همراه این محصولات همگی در قیمت گذاری این کالاها اثرگذار خواهد بود. چادرهای مسافرتی در انواع مختلفی تولید میشوند، یکی از این مدل ها که در بسیاری از پارک ها نیز دیده میشود چادر های مسافرتی فنری است که از چهار مثلث فنری با پارچه هایی که آنها را به یکدیگر دوخته شده تشکیل میشوند، این نوع چادر ها معمولا بسته بندی دایره ای شکل داشته و حجم و وزن آنها زیاد است، برای نصب چادر سفری هیچ زمانی نیاز نیست و به محض در آوردن از ساک حمل بصورت خودکار نصب میشود. سپس به گوشه دیگری از چادر بروید و به همان شکل پایه جدید را وارد بدنه کنید. از همان قسمت پایه را وارد بدنه چادر کرده تا جایی که پایه به گوشه دیگر چادر برسد، پس از آن هر دو سر پایهها را به بدنه چادر چفت کنید.

چهار گوشه بدنه چادرهای مسافرتی دارای دریچهای میباشد که امتداد آن به گوشه روبروی چادر میرسد. کشورهای عراق، آذربایجان و ترکمنستان کشورهای اشباع شده برای صادرات چادر مسافرتی هستند و بیشتر از ظرفیتشان به آنها این محصول صادر شده است. از ویژگیهای مثبت این مدل، میتوان به طراحی زیبا، وزن سبک، حمل آسان اشاره کرد. برای مثال اگر شما خانواده ای ۲ تا ۴ نفره هستید چادر با ظرفیت ۸ نفره برای شما کافی است زیرا سایز طراحی و اجرا شده در این گروه تولیدی استاندارد بوده و پاسخگوی نیاز شما می باشد. زمانیکه آژانسهای گردشگری توری را طراحی میکنند، خدماتی نظیر رزرو اقامتگاه و بلیط هواپیما را به طور عمده، برای یک تاریخ مشخص خریداری می کنند. درصورتیکه این آژانس نتوانند تمام اتاقهای هتلی را که خریداری کردهاست یا صندلیهای هواپیمایی را که اجاره کردهاست، قبلاز تاریخ شروع سفر، بهطور کامل بفروشد، تورهای خود را به حراج میگذارد. اگر شما در نظر دارید یکی از این محصولات را برای خود خریداری نمایید . این کار باعث میشود هنگام طوفانهای شدید تعادل چادر از بین نرود. البته در بین علاقه مندان به کمپینگ ها محبوب است.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن