google-site-verification=2C4udZUURrBQ8PzfHJb1fuC78qofrYExl_7f99szS_w 7 روش‌های کمتر شناخته شده برای استفاده حداکثری از حلقه شنا بادی - هیت نو: ترجمه تخصصی، مرکز خدمات ترجمه

7 روش‌های کمتر شناخته شده برای استفاده حداکثری از حلقه شنا بادی

حلقه نجات شنا وسیلهای است که وقتی پر از باد میشود میتوانید با خیال آسوده کودکان را درون آن قرار دهید تا داخل

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

حلقه نجات شنا وسیلهای است که وقتی پر از باد میشود میتوانید با خیال آسوده کودکان را درون آن قرار دهید تا داخل استخر به بازی مشغول شود. حلقه شنا بادی اینتکس کاملا بدون بو و باکیفیت است و برای استفاده در استخر و دریا و دریاچه است . حلقه های شنا در طرح ها و رنگ ها متنوع تولید می شوند و کاربرد تفریحی یا آموزشی دارند و حتی از این حلقه ها به عنوان نجات غریق برای کودکان نیز استفاده می شود. رنگ زرد: آموزش یا زمینی که در آن تخم کاشته شده نمو و جوانه میزند. بهاینترتیب او میتواند گامهای اولیه را برای آموزش موسیقی بردارد. او در سال ۱۳۲۳ هجری خورشیدی که تازه از انستیتیوت تربیت بدنی آلمان به وطن برگشته بود کلپ مشت زنی را در کلپ ثقیله معارف ایجاد نمود. این ورزش برای نخستین بار در افغانستان، پس از سال ۱۳۲۴ خورشیدی شامل برنامه تدریسی مکتب سپورت مربوط وزارت معارف گردید؛ که توسط آقای مستر (تش) آلمانی به شاگردان تدریس میگردید.

برای ترویج این ورزش در مکاتب استاد سید محمد ابراهیم شمیم، آقا محمد بهر، و سمیع خان که هر کدام به نوبه مدیر و معاون مکتب سپورت بودند تلاش زیادی به خرج دادند. باد کردن را تا زمانی که محصول به فرم ایده آل برسد و مقداری انعطاف پذیری داشته باشد، ادامه دهید. توجه داشته باشید که نباید به بدنه حلقه بادی شنا فشار زیادی وارد شود و باد کردن بیش از حد حلقه بادی شنا می تواند این فشار را بر روی حلقه شنا وارد نماید؛ پس از هر بار استفاده باید به خوبی محصول را خشک کرده و سپس بسته بندی نمود. در این دسته از محصولات نیز کودک قادر است به راحتی در داخل فضای ایده آل این محصولات قرار گرفته و تنها پای کودک در داخل آب قرار داشته باشد که قطعا ایمنی را دو چندان بیشتر از بقیه محصولات خواهد کرد و عموما این محصولات برای سنین کمتر از سه سال استفاده می شود که نوع دیگری از محصولات محبوب در میان خانواده ها خواهد بود. ورزش اسنوکر نوع متحوله از بیلیارد میباشد. هندبال نوع ورزش است شبه فوتبال اما به عوض پا با دست توپ بازی مینمایند. بازی کنان مشهور اسنوکر صالح محمد رئیس خان و زمری حساس است.

جودو بازان مشهور افغانستان عبارتند از اجمل فیض زاده، محمد رضا عبداللهی، عبدالهادی حسینی، بازمحمد علیمی میباشد. حمید رحیمی بوکسر حرفهای افغانی مقیم جرمنی بتاریخ ۲۴٫۰۲٫۲۰۱۲ بعد از پیروزی بر ورزشکار بلاروسی لقب قهرمانی جهانی بوکس را از اتحادیه دبلیو بی یوWBU بهدست آورد. بدین منظور نمیتواند که در سطح جهانی موفقیت حاصل نماید. بالم لبی که برای نوجوانان طراحی شده است، معمولا رنگ خاصی ندارد؛ بنابراین نگران نباشید که برای سنشان نامناسب جلوه کند. درین مسابقه آدم خان در رده سنی بزرگسالان، رحمت در رده سنی جوانان، محمود در رده سنی نوجوانان در این مسابقات به عنوان بهترین مبارزین شناخته شدهاند. همچنان قادر ورزشکار خردسالان کشور به عنوان خوش تکنیکترین ورزشکار شناخته شد. دومین ورزشگاه در ساحه چمن حضور کابل به نام غازی در سال ۱۳۰۹ خورشیدی در دوره سلطنت محمد نادر شاه بنا نهاده شد که تا امروز مرکز تجمع ورزشکاران و علاقمندان ورزش میباشد. بدین ترتیب دوره دوم سوم و… در مسابقات المپیک ۲۰۰۸ و۲۰۱۲ روحالله «نیکپا» در بخش ورزش رزمی «تکواندو» مقام سوم و مدال برنز را کسب کرد. This da᠎ta w as writt᠎en by GSA C ontent  Gener ator DE​MO.

در این رقابتها افغانستان با به دست آوردن ۲ مدال طلا و ۴ برنز سوم شد. این مسابقات با اشتراک ۶ تیم در کشور پاکستان برگزار شد. بود. پس از سال ۲۰۰۱ این ورزش دوباره در کشور مروج گردیده در هر گوشه و کنار شهرهای بزرگ کلبهای ورزشی بوکس دیده میشود. زیاده استادان آن را خارجیها از کشورهای مختلف همراه با استادان داخلی تشکیل میداد. شاید هم همان لحظه بدود و دور اتاق بچرخد تا آن را آزمایش کند! ۴ این ورزشکاران فقط در مرحله گروهی شرکت کردند و مدال هم دریافت کردند. مت یا زیرانداز یوگا هم میتواند برای دختران نوجوان هدیه جالبی باشد. مجموعهای از سنجاقسر و گیرههای متنوع تهیه کنید و به دختر نوجوانتان هدیه بدهید. مجموعهای کامل از لاکهای مخملی، اکلیلی و حتی ساده با رنگهایی شاد و فانتزی آنها را حسابی خوشحال میکند. استادان ورزش تکواندو، در سال «۱۹۹۲ میلادی مطابق ۱۳۷۱ هجری شمسی» توانستند تا فدراسیون را ایجاد نموده و از طریق کمیته ملی المپیک افغانستان، عضویت فدراسیون تکواندوی جهانی را کسب نمایند. در سال ۱۳۸۲ عضویت کنفدراسیون جهانی بدمینتون را کسب نمودهاست.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن