google-site-verification=2C4udZUURrBQ8PzfHJb1fuC78qofrYExl_7f99szS_w تقویت موتور خودرو ستارخان در تهران - هیت نو: ترجمه تخصصی، مرکز خدمات ترجمه

تقویت موتور خودرو ستارخان در تهران

یک کیت تزریق آب وظیفه دوگانه افزایش مسافت پیموده شده گاز اتومبیل را دارد و در عین حال رسوبات کربن را از بین م

توسط مدیر سایت در 12 اردیبهشت 1402

یک کیت تزریق آب وظیفه دوگانه افزایش مسافت پیموده شده گاز اتومبیل را دارد و در عین حال رسوبات کربن را از بین میبرد و در نتیجه محفظه احتراق را تمیز نگه میدارد. هنگامی که یک پوسته نازک از فیبر کربن ایجاد میشود، تفنگ شخم زنی رولهای فایبر گلاس را به طول کوتاه و اسپری رزین در همان زمان برش میدهد تا فایبرگلاس و رزین در نقطه مخلوط شوند. تزریق مقادیری آب به صورت اسپری شده در داخل مانیفولد ورودی موتور نیز مخلوط سوخت و هوا را خنکتر میکند و در نتیجه راندمان حجمی موتور بهبود مییابد. چنین تقاضایی پتانسیل سرمایهگذاری را ایجاد میکند و به برخی از خودروها اجازه میدهد تا قیمتهای فوقالعاده بالایی داشته باشند و به خودی خود به ابزار مالی تبدیل شوند. با تعویض سیستم ترمز کاسه ای به دیسک سوراخ دار، همچنین حذف ابزار و لوازم اضافی که برای مدت طولانی در سمت صندوق عقب شما هستند و آن ها را حمل می کنید، تغییر جنس شیشه های خودرو و موارد دیگری که باعث کاهش وزن خودرو شما می شود، از جمله راه هایی است که موجب تقویت موتور خودرو می شود. بال ها، ایرفویل­هایی هستند که برای منحرف کردن مستقیم هوا به سمت بالا و در نتیجه فشار دادن عقب خودرو به سمت پایین طراحی شده اند. کفپوش خودرو نیز تاثیر قابل توجهی در زیبایی خودرو دارد. این اثر بخشی به مقاومت روان کننده ها در برابر فشار شدید و گرما بستگی دارد. تنها کافیست تا از آن ها بخواهید! باشد. با کاهش وزن کلی خودرو، خاصیت آیرودینامیکی آن را افزایش میدهید و به موتور اجازه میدهید تا انرژی را به طور موثرتری مصرف کند. بنابراین نیاز است که بهتعمیرگاه مراجعه کنید و از مکانیک بخواهید که با دستگاه تونآپ آوانس و ریتارد جرقهزنی شمعهای موتور را بررسی کند. احتمالا بارها خودروهایی را مشاهده کردید که ارتفاع آن تغییر کرده است.

رینگ، لاستیک، لامپ، سیستم صوتی، اگزوز و هر قسمت از ظاهر خودرو حتی ارتفاع آن نیز به کل تغییر کرده است. سعی کنید از سوخت باکیفیت و ترجیحا بنزین سوپر برای احتراق بهتر خودرو استفاده کنید. حتی برهی باکس فیلتر کارخانه ای را هم تعویض نمی کنند و فقظ از فیلتر هایی با مشخصات بهتر که افت کمتری در هوای وردی موتور ایجاد می کند ، استفاده کنند . همچنین سعی کنید جنس لوله و مخزن اگزوز را از استیل صاف و صیقلی انتخاب کنید تا دود و جریان هوای خروجی، بتواند بدون اصطکاک و با شتاب زیادی از خودرو خارج شود. در بحث تیونینگ موتوری و فنی یک خودرو، یعنی ایجاد تغییرات فنی در آن از طریق ارتقای بخشهاي مختلف خودرو، باید بـه این نکته توجه داشت کـه در ابتدای امر عمده عملیات تیونینگ بـه ایجاد تغییرات مختلف در سیستم فنی و موتوری آن خودرو باز میگردد. سیستم اگزوز خودرو از قطعات مختلفی مانند جمع کننده دود، کاتالیزور و منبع اگزوز تشکیل شده است که با ارتقای هر یک از این قطعات می توانید قدرت موتور را افزایش دهید. برنامهریزی مجدد کامپیوتر خودرو (ECU) : کامپیوتر خودرو یا ECU یکی از مهمترین قطعات خودروهای امروزی است که تقریباً تمامی قسمتها و پارامترهای موتور و حرکات اتومبیل را کنترل میکند. فراموش نکنید که فیلتر ارزانقیمت در صدای موتور تغییر ایجاد میکند ولی قدرت خودرو را افزایش نمیدهد. در کشور ایران افرادی که علاقه شدیدی به تیونینگ و قوی کردن خودروی خود دارند در رده سنی ۱۸ تا 30 هستند و معمولا بیش از آنکه خودرو را از لحاظ فنی تقویت کنند، به ظاهر و زیبایی آن اهمیت میدهند. معمولا نور پشت آمپر، لامپ سقف، نور کلیدهای بالابر شیشه و … در طراحی برخی خودروها از ستونهای A (حاشیهٔ شیشه جلو) نازکتر و شکافدار جهت بهبود میدان دید راننده، و در نتیجه کاهش نقاط کور استفاده شده و جهت استحکام بیشتر، این ستونها از فولاد آلیاژی محکمتر ساخته میشوند.

هود (دریچه) کاپوت نمونه شناخته شده ای از کانال کشی هوایی در خودرو است که باعث میشود جریان خروجی از دریچه هوای کاپوت، به صورت یکنواخت روی شیشه جلو خودرو و سقف حرکت می­کند و درنتیجه از میزان نیروی درگ کاسته شود و بهبود میزان مصرف سوخت خودرو را به همراه داشته باشد. فلایویل همان چرخ طیار بوده که برای یکنواخت کردن چرخشهای میللنگ بکار میرود و اینرسی بالایی دارد. لذا حجم هوایی که وارد موتور می شود اکسیژن بیشتری را به همراه دارد. انتظار می رود که این مجموعه پارک صنعتی تامین کنندگان قطعات اصلی خودروهای الکتریکی را جذب و پس از تکمیل، قابلیت توسعه زنجیره تامین را تقویت کند. نکته دیگری که میتوان در مورد تیونینگ و تقویت خودرو بیان کرد، کم بودن قابلیت تیونینگ خودروهای داخل کشور است. یکی دیگر از قسمتهایی که با تعویض آنها میتوان زیبایی و جذابیت بیشتری به ظاهر خودرو بخشید، تعویض چراغها است. معمولا کاسه چراغها تعویض و لامپ زنون به جای لامپ قبل نصب میشود. بیشتر افرادی که سختپسند هستند معمولا از کفپوشهای یکتکه و کفپوشهای قالبی استفاده میکنند. البته باید در نظر داشته باشید که صاف کردن این همه راه بدون دانش اولیه نه تنها موتور خودرو شما را تقویت نمی کند، بلکه به آن آسیب می رساند. اگر شما هم یکی از آن افراد هستید و قصد دارید شتاب و قدرت بیشتری را در خودروی خود تجربه کنید با ما در اینجا و در این قسمت همراه باشید چرا که قصد داریم بهترین و کم خرج ترین راه های تقویت خودرو را به شما معرفی کنیم. آگهیهای پیک خودرو با هزینه­ی گردانندگان سایت جمعآوری، نظارت، مرتبسازی و توزیع شده است و حق حذف آگهیها در هر زمان به ارسالکننده آگهی داده شده است. طراحان و برنامهریزان شهری همچنین میتوانند با کمک رشته روانشناسی ترافیک و با استفاده از فرایند آرامسازی ترافیک سرعت خودروها و ترافیک را در شهر کاهش دهند و به تدریج خودروها را از سطح مناطق مسکونی حذف کنند.

برای افزایش سرعت وسیله نقلیه و تقویت موتور ماشین خود میتوانید از قسمت های سنگین خودرو خلاص شوید و جایگزین های سبکتری پیدا کنید. تقویت موتور خودرو به چه معناست؟ هر فردی که صاحب اتومبیلی باشد، باید به اهمیت سلامت و تقویت موتور ماشین خود پی ببرد. اگر خودرو شاسیبلند باشد، اغلب گارد سپر برای سپر جلو و عقب نیز نصب میشود. بدون عملکرد صحیح فیلترها، خودرو برای نفس کشیدن تلاش میکند و در نتیجه با مشکل روبرو میشود. این فنر لولها کمک میکند تا خودرو هنگام حرکت آسیب ندیده و جلوبندی آن خراب نشود. این کار به تنفس بهتر خودرو نیز کمک بزرگی میکند. دو مدل آینه معمولی و الکترونیکی در بازار وجود دارد و راننده با توجه به سلیقه از آنها استفاده میکند. جالب است بدانید خودروهای شناخته شده و پرطرفدار در سطح جهان بیشتر از سایر خودروها قابلیت تیونینگ شدن را دارد. این در حالی است که قابلیت تیونینگ خودروهای کمتر شناخته شده، به دلیل نایاب بودن قطعات مورد نیاز برای تیونینگ و کم بودن شرکتهایی که تیونینگ و تقویت آنها را برعهده بگیرد، بسیار کم است. شاید در خیابان خودرویی که صدای آهنگ بالایی دارد، توجه شما را به خود جلب کرده باشد. شما میتوانید تراشههای چیپ ست را پس از خرید خودرو خریداری کرده و با تراشه های نصب کارخانه جابه norbert performance جا کنید. در بعضی موارد ممکن است در حالت معمولا، جلو پنجره به صورت پیش فرض به رنگ نقرهای باشد و این در حالی است که کل بدنه خودرو ممکن است به فرض مثال مشکی باشد. موتور در حالت روشن بسیار پر سر و صدا و ممکن است از چند کیلومتری نیز صدای آن به گوش برسد. بهطوریکه تقاضای خودرو در بازار ایران در حدود ۱٫۶ تا ۲ میلیون دستگاه خودرو در سال است درحالیکه معمولاً جمع میزان تولید و واردات آن کمتر از یک میلیون دستگاه در سال بوده که این فاصله میان عرضه و تقاضا، منجر به افزایش قیمتهای بازار و فاصلهگرفتن آنان از قیمتهای کارخانهای شدهاست. در سال ۱۳۸۹، رکورد تولید ۷۵۵٫۵۵۵ دستگاه خودرو سبک برای نخستینبار در تاریخ خاورمیانه، توسط ایران خودرو انجام شد. ایران خودرو سمنان: کارخانهای در اختیار بخش خصوصی که هماکنون همکاری آن با ایران خودرو قطع و گروه فردا موتور در آن فعال است. همچنین باعث کاهش وزن خودرو و تقویت موتور ماشین خواهند شد. در این پکیج آموزشی شما با نحوه تعمیرات ، تقویت موتور و همچنین تیونینگ خودرو های سمند ،پژو ۴۰۵ و پژو پارس آشنا خواهید شد.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد norbert performance لطفا از سایت ما دیدن کنید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن
avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 12 اردیبهشت 1402