google-site-verification=2C4udZUURrBQ8PzfHJb1fuC78qofrYExl_7f99szS_w راز پنهان در پشت بین بگ - هیت نو: ترجمه تخصصی، مرکز خدمات ترجمه

راز پنهان در پشت بین بگ

پوسته چرمی آن برای ادای احترام به صنعت، چرم بزرگی بود که ایتالیا به آن شهرت داشت و دوخت روی صندلی بدون شکل شر

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

پوسته چرمی آن برای ادای احترام به صنعت، چرم بزرگی بود که ایتالیا به آن شهرت داشت و دوخت روی صندلی بدون شکل شرکت Sacco عالی بود که به ایجاد یک سطح نشیمن ثابت کمک کرد. حالا هم کودکان و هم بزرگسالان میتوانند از این مبلهای نرم و راحت لذت ببرند و لحظاتی خوشی را برای خود بسازند. در ابتدا این نکته را به خاطر بسپارید که برای خرید مبل شنی چه هزینه ای را در نظر دارید. شاید برای شما هم همانند بسیاری دیگر از افراد جالب باشد که بدانید درون بین بگ هایی با این حجم از چه نوع متریالی استفاده می شود که به راحتی وزن افراد را بر روی خود نگهداری می کند و علاوه بر آن دارد وزن سبک و همچنین انعطاف پذیری و راحتی فوق العاده ای می باشد . یکی از مهمترین معایب مبل شنی، مقاومت بسیار کم در برابر وزن زیاد است. جنس روکش مبل شنی چیست؟ ​C on tent w as created by GSA  Content ​Ge nera tor  DEMO .

در زمان انتخاب روکش میتوانید صندلیهای با روکش کیفیت بالا خریداری کنید، رویههای از جنس چرم مصنوعی مقاومت به ضرب پایینی دارند. اگر کیفیت مواد بالا باشد مدتزمان طولانی میتوانید از آن استفاده کنید. اگر جنس مخمل مورد نظر را عالی در نظر نگیرید امکان دارد به مرور زمان مخمل های آن بریزد. وزن یک مبل شنی و یا هپی چیر بسته به محتویات داخل آن و همچنین جنس رویه آن دارد. تعداد افرادی که اين وزن رادارند محدود است. دانشجویان جوان و آپارتماننشین و افرادی که ترک تحصیل میکردند از جمله این افراد بودند. به این معنا که هپی چیرهای باکیفیت پایین دارای زیپهای ضعیف و ارزانقیمت هستند. مواد داخل مبل بین بگ از یونولیت خرد شده و گرانول فومی با دانه های ریز تشکیل شده که دارای نرمی و راحتی فوق العاده ای است و در هنگام نسشتن افراد بر روی مبل این دانه های ریز یونولیتی حرکت میکنند و جا های خالی را میپوشانند و کاملا به شکل بدن فرد حالت میگیرد .

مبل شنی با فوم با کیفیت بالا، دارای فوم دستی و درجه بندی شده برای مبلمان است؛ همچنین دارای یک آستر داخلی برای محکم کردن کف در برابر ریختن آن و امکان برداشتن و شستشوی روکش میباشد. بسیار از کارشناسان بر این عقیده هستند، مبل های بادی و شنی فقط برای اتاق خواب و اتاق بازی کودکان واجب هستند؛ اما این بسیار تصور نادرست است با خلق زیبایی درست می توانید از این مبل زیبا در دکوراسیون خود استفاده کنید تا بتوانید تایم استراحت خود را در کنار خانواده خود بگذرانید. چند ماه اول در زمان استفاده هیچ مشکلی برای مبل به وجود نمیآید؛ اما بعد از مدتي فشرده میشود و باعث میشود مبل راحتي اول را نداشته باشد. در هنگام خرید مبل شنی باید این نکته را در نظر بگیرد که این مبل را برای چه مکانی می خواهید. یکی از چالش های مهم در زمان ست کردن مبل شنی است. کسانی که آن زمان به خرید مبل شنی پرداخته اند می دانند که این صندلی محبوبیت زیادی داشت زیرا به راحتی میشد آن را در پشت ماشین یا ون انداخت. اگرچه بین بگ شنی هم پس از مدتی استفاده نیاز به شارژ پیدا خواهد کرد اما به طوری کلی هپی چیر مقاومت نسبتا بیشتری نسبت به مبل بادی دارد.

ساختن این دانههای کوچک خرج زیادی ندارد و به راحتی به هر شکلی در میآید اما در عوض دوام زیادی ندارند. همان طور که میدانید مبلهای بادی در برابر اجسام تیز بسیار حساس هستند، اما بین بگ در مقابل اجسام تیز مقاومت بالایی دارد. با توجه به اینکه افراد نسبتا جوان تر بیشتر از مبلمان شنی استفاده می کنند مدل هایی وجود دارد که تنوع رنگی بالایی به خود اختصاص داده است ، دقت داشته باشید که داشتن تنوع رنگ بالا بستگی به مدل مد نظر شما دارد چرا که در برخی از مدل های هپی چیر شما شاهد تنوع رنگ پایینی هستید . با توجه به اتاق و محیط خود میتوانید سایز آن را انتخاب کنید. هنگامی که بودجه مورد نظر خود را در نظر گرفتید با توجه به آن از بین گزینه های موجود یک کدام را انتخاب کنید. وجود اشکال متفاوت در وسایل کودک باعث رشد خلاقیت آنها میشود.میتوانید براساس مدل و نیازی که دارید از بین مدلهای موجود با رنگی بندی مختلف یک کدام را انتخاب کنید. با دردهای عضلانی و مفاصل خداحافظی کنید!

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن