google-site-verification=2C4udZUURrBQ8PzfHJb1fuC78qofrYExl_7f99szS_w ورزش حرفه ای با xbody - هیت نو: ترجمه تخصصی، مرکز خدمات ترجمه

ورزش حرفه ای با xbody

سالن های ورزشی : افراد زیادی در سالن های ورزشی جهت زیبایی اندام و لاغری از Xbody برای ورزش کاران استفاده می کن

توسط مدیر سایت در 17 تیر 1402

سالن های ورزشی : افراد زیادی در سالن های ورزشی جهت زیبایی اندام و لاغری از Xbody برای ورزش کاران استفاده می کنند، ورزشکاران حرفه ای جهت بهبود مهارت های جسمی خود از Xbody go استفاده می کنند البته باشگاه ایکس بادی هم که مخصوص خود ورزشXbody باشد و فقط این ورزش در آنجا انجام شود در دنیا زیاد است در کشور ما هم بیش از 70شعبه دارد که خوشبختانه در حال افزایش است، مراکز زیبایی و مربیان خصوصی جهت زیبایی اندام از ایکس بادی استفاده می کنند، در مراکز توانبخشی هم جهت فعالیت های اختصاصی و تقویت ماهیچه های مجاور مفصل از xbody استفاده می شود.پوکی استخوان: این ورزش نه تنها می تواند به عنوان ابزار پیشگیری از پوکی استخون استفاده شود بلکه برای کسانی که مشکلات اسکلتی دارند و یا از بیماری پوکی استخوان رنج می برند بسیار مفید است.کمردرد: عضلات کمر به دلیل اینکه در پشت انسان است دسترسی بدان مشکل است Xbody برای افرادی که از کمر درد رنج می برند ورزش مناسبی است.کمک به تناسب اندام پس از زایمان: ایکس بادی به خانم هایی که به دلیل زایمان تناسب و زیبایی اندام خود را از دست داده اند کمک می کند تا دوباره به اندام دلخواه خود باز گردند.کمک به رفع مشکلات پوستی و سلولیت: ایکس بادی با افزایش گردش خون در پوست سبب فرم دهی مجدد و نرم شدن بافت های زیر جلدی پوست می شود.اصلاح فرم اندام:ورزش ایکس بادی با کمک تقویت عضلات سبب اصلاح روش راه رفتن، نشستن و ایستادن می گردد،تقویت عضلات و آمادگی جسمانی چربی سوزی و کاهش سایز از دیگر فواید ایکس بادی است.

اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که با مشکلات مرتبط با سیستم اسکلتی دست و پنجه نرم می کنید تمارین ایکس بادی به کاهش این درد کمک بسیاری می کند.پیشگیری از ابتلا به پوکی استخوان از دیگر مزایا ورزش با این روش است. از طرف دیگر قیمت مناسب این دستگاه به همراه بازخورد آن مدیران کلینیکها را به سمت خرید این دستگاه تشویق کرده است. یکی از مزایای بزرگ ایکس بادی این است که به کمک آن میتوانید چربیهای اضافهی بدن را کاهش دهید. مواردی که به عنوان مزایای تمرینات ایکس بادی بیان شد ، به صورت کاملاً کلی بوده که البته هر یک از آنها فواید بیشمار دیگری را به دنبال خواهد داشت. به این صورت که انقباضی که در عضلات در تمرینات سنتی به واسطه وزنه ها رخ می دهد توسط دستگاه انجام می شود، این امر در حالی صورت میگیرد که مفاصل شما هیچگونه فشاری را متحمل نشده و از آسیب های روش های رایج بدنسازی حفظ می گردند. تمرینات پویا و هوازی که در جلسات تمرینی انجام می شود یک روش قدرتمند برای سوزاندن چربی و کاهش وزن است. البته که در هر جلسه تمرین حدود ۲۵۰۰ کالری سوزانده می شود که علاوه بر تغییر سایز به کاهش وزن نیز کمک می کند.در صورتی که مایلید این روند سریع تر نیز ادامه یابد، باید به رژیم غذایی که می خورید، توجه داشته باشید.

بهرحال باید در نظر گرفت که کاهش وزن سریع خودسرانه می تواند اثرات غیر قابل بازگشتی بر روی بدن داشته باشد.فراموش نشودایکس بادی یک روش سریع لاغری است اما لاغر ماندن نتیجه یک لایف استایل است که رژیم غذایی و فعالیت های ورزشی معنا تعریف می شود.اما در ادامه بصورت ویژه تر به بررسی مضرات استفاده زیاد از ایکس بادی XBody می پردازیم. در هر جلسه تمرین با ایکس بادی چربی سوزی بسیار سریع می شود ( مصرف حدود ۲۵۰۰ کالری) که می تواند کاهش سایز و لاغری را توجیه کند.تکنولوژی ایکس بادی همزمان بسیاری از عضلات بدن را فعال می کند که حالتی مشابه انقباض طبیعی بدن رخ می دهد.البته باید بدانید که سوختن کالری نه تنها در طی جلسه ۲۰ دقیقه ای بلکه در زمان ریکاوری و بازیابی عضلات (۴۸ ساعت بعد) نیز ادامه می یابد.بارداری و پس از آن زایمان، نه تنها اضافه وزن زیادی به مادر تحمیل می کند بلکه تناسب اندام او را نیز تحت تاثیر قرار می دهد اما با ایکس بادی دستیابی به اندام ایده آل رویایی است که سریع محقق می شود.

اگر می خواهید نتایج ایکس بادی را مشاهده کنید علاوه بر شرکت در جلسات ورزشی باید به موارد دیگری نیز دقت کنید، از جمله اینکه بین جلسات باید ۴۸ ساعت زمان برای ریکاوری عضلات اختصاص داد.حضور مربی حاذق و با تجربه در کنار ورزشکار به آنالیز بهتر شرایط فردی کمک بسیاری می کند و خطر بروز عوارض را نیز به شدت کاهش می دهد. نکتهای که در مورد تکنولوژی EMS بهتر است مدنظر داشته باشید این است که در زمانی کمتر از یک ساعت و به تنهایی قادر نیست تا تغییرات چشمگیری در اندام شما به وجود آورد و باید به عنوان یک مکمل در کنار ورزشهای هوازی و یا قدرتی دیگر انجام شود تا به فرایند عضله سازی کمک کند. “تناسب اندام در یک ماه” اگرچه این عبارت بیشتر شبیه تیتر سایت های تبلیغاتی به نظر می رسد ولی امروزه با متد ایکس بادی دستیابی به این هدف دیگر دور از ذهن نیست.


xbody go

منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن