google-site-verification=2C4udZUURrBQ8PzfHJb1fuC78qofrYExl_7f99szS_w معرفی آسان تکنیک برای استخر پیش ساخته - هیت نو: ترجمه تخصصی، مرکز خدمات ترجمه

معرفی آسان تکنیک برای استخر پیش ساخته

لایه ضد UV نیز از تاثیر نور خورشید بر استخر جلوگیری می کند و این سازه مدرن و نوظهور را به طور متوسط تا سی سال

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

لایه ضد UV نیز از تاثیر نور خورشید بر استخر جلوگیری می کند و این سازه مدرن و نوظهور را به طور متوسط تا سی سال مقاوم و قابل استفاده نگه می دارد. استفاده از تورهای سایه بان که برای محافظت از آبزیان در برابر شکار پرندگان و نور مستقیم خورشید مناسب است. شکستگی پایههای استخر موجب میشود که استفاده از آن استخر غیر ممکن و یا محدود شود به همین علت در حفظ این پایهها باید نهایت دقت اعمال شود. اتصالات مستحکم ، نردبان ریلی جهت امنیت بیشتر کودکان در صورت عدم استفاده از استخر ، پمپ تصفیه آب ، زیر انداز جهت جلوگیری از آسیب های احتمالی و مهار اشیا تیز برروی زمین هنگام راه اندازی اولیه استخر و روکش استخر جهت صرفه جویی در مصرف آب به جهت تمیز نگه داشتن آب و عدم تعویض آب و بسته بندی مناسب و استاندارد ، کیسه حمل و قیمت مناسب و همچنین چاپ بسیار زیبای سرامیکی ظریف داخل استخر موجب شده تا این استخر خانوداگی اینتکس یکی از پرفروش ترین ها ازمحصولات اینتکس به شمار بیاید.در کف این استخر دریچه ای برای تخلیه آب تعبیه شده که عمل تخلیه آب را آسان کرده است . This conte​nt has ​be​en gen​er᠎ated  with the help of G᠎SA C on᠎te​nt Gen erat᠎or DEMO!

اجرا و نصب آسان: نیاز به ابزارهای مختلف و خاص و یا تخصص بسیار زیاد نیست. از دیگر مزایا آنها می توان به زمان ساخت كوتاه مدت آن اشاره كرد. به وسیله این محصول افراد می توانند در داخل باغ و ویلای خود امکانات داشتن تفریحات آبی را داشته باشند و بتوانند بهترین فضا را داشته باشند. در این مرحله باید اقدام به پرکردن آب استخر کنید. با توجه به این مقدمه در این مطلب قصد داریم تا به توضیح در خصوص انواع استخر پیش ساخته پرداخته و در انتها روش تهیه و خرید استخر پیش ساخته اینتکس و بست وی را هم دراختیار شما قرار دهیم پس با ما همراه باشید. استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس از بدنه فوقالعاده باکیفیت و ضخیمی شکل گرفتهاند و در سایز و ابعاد بزرگ هم به بازار عرضه خواهند شد. در واقع بر خلاف استخرهای بتنی و آماده، استخرهای پیش ساخته ساختاری پرتابل دارند که مزیت مهم این دسته از محصولات هم به شمار میرود. همانطور که در بخش قبلی هم به اختصار اشاره کردیم، عموماً استخرهای پیش ساخته دارای مدلهای گوناگونی هستند که هر یک از این مدلها دارای یک سری امکانات است. Content h᠎as ᠎be᠎en g᠎enerated wi th GSA Content Generator ᠎DE​MO!

استخرهای پیش ساخته ساختاری انعطاف پذیر دارند اما به اندازه کافی قوی هستند که در طول سال ها در برابر عوامل محیطی مقاومت کنند. هوادهی در استخرهای بتنی، استخرهای گالوانیزه، استخرهای پیش ساخته الیاف ابریشم، استخرهای گالوانیزه آستردار، استخرهای فایبرگلاس هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند و با توجه به قطر، ارتفاع و ظرفیت استخر و نوع آب (آب گرم و آب سرد) هواده اسپلش، ایرجت، فورس، ونتوری یا ونتوری، اکسیژن ساز و سایر هواده ها انتخاب و نصب می شوند. البته این مسئله نیز بسیار مهم است که هر یک از این امکانات ممکن است با توجه به سایز و ابعاد استخر روی آن قرار گرفته و این امکانات در مقایسه بین استخر پیش ساخته سایز بزرگ (استخرهای پیش ساخته 5 تا 10 متر) و مدلهای استخر پیش ساخته سایز کوچک (استخرهای پیش ساخته 2 تا 4 متری) قطعاً متفاوت خواهد بود. استخر روباز، یکی دیگر از انواع استخر می باشد که در زیبا سازی محیط باغ و ویلا بسیار موثر است و هزینه های کمتری نسبت به استخر سرپوشیده دارد. این استخر دارای لوله ها و ستون های آلومینیومی بسیار مقاوم می باشد که توسط اتصالات مستحکم به یکدیگر متصل می شوند اتصالات این محصول نیز نسبت به تولیدات سال های قبل اینتکس بسیار در راه اندازی سهل تر و کاربردیتر می باشد .

نظافت و رعایت اصول بهداشتی در تمامی مکان های استقرار آبزیان از جمله استخرهای پیش ساخته از نکات بسیار مهم در حین پرورش آبزیان می باشد. فعال می باشد. همچنین به دلیل مزایای بی شمار ذکر شده استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس، اقدام به تولید، نصب و راه اندازی استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس، کردیم. این محصولات پایههای آلومینیومی نداشته و سعی شده تا برای راه اندازی آنها با کنار هم قرار دادن فریمهای مختلف بدنه این دسته از استخرهای پیش ساخته شکل گیرد. این نوع استخر پیش ساخته هم به صورت توکار و روکار قابلیت اجرا دارد. حالا یک سوپرهوادار میتواند در آنجا زندگی کند و از تمام این امکانات فوقالعاده لذت ببرد، زیرا این فوتبالیست ۳۸ ساله قرار است این ملک را اجاره دهد تا دستمزد سالانه ۱۷۳ میلیون پوندی خود در النصر را از این هم بیشتر کند. این نوع استخر پیش ساخته دارای یک فریم فلزی از نوع استیل است. با این حال، برخی از سازندگان استخر ممکن است چند طرح آزاد را نیز ارائه دهند، اما انتخاب ها محدود خواهند بود زیرا استخرهای پیش ساخته دارای محدودیت حمل و نقل هستند. لایه های رزین و ژل روکش به کار رفته در ساخت استخرهای فایبرگلاس از نفوذ جلبک ها و باکتری ها به داخل استخر جلوگیری می کند.

This has be​en g​enerated by GSA C᠎ontent G en​erator D​em oversi​on!

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن