google-site-verification=2C4udZUURrBQ8PzfHJb1fuC78qofrYExl_7f99szS_w IGTV اینستاگرام انواع خدمات IGTV در ایرانی لایک - هیت نو: ترجمه تخصصی، مرکز خدمات ترجمه

IGTV اینستاگرام انواع خدمات IGTV در ایرانی لایک

به جهت آپلود فیلم IGTV ، در این بخش شما باید یک کانال برای خویش بسازید. به جهت همین عمل کافیست در IGTV بر روی

توسط HITNOW در 1 مهر 1401
به جهت آپلود فیلم IGTV ، در این بخش شما باید یک کانال برای خویش بسازید. به جهت همین عمل کافیست در IGTV بر روی تنظیمات کلیک کنید( کلید ی چرخ دنده) و گزینه ی create channel را تعیین کنید. آن‌گاه آنگاه از رد نمودن راهنمایی ها مجدد create channel را بزنید. امروز در ویجیاتو بهترین طرز ذخیره فیلم شبکه IGTV از اینستاگرام را به شما آموزش دادیم، در صورتی که سوال و یا پیشنهادی درباره این تدریس دارید حتما آن را در بخش نظرات اصلی ما به اشتراک بگذارید. در نهایی آپدیت IGTV فعلاً پیج های تازه‌کار و کوچک اذن آپلود ویدیو تا ۱۰ دقیقه و پیج های پهناور و ثبت‌شده (دارای تیک آبی اینستاگرام)توانایی اشتراک‌گذاری ویدیوتا یک ساعت را دارند. IGTV اینستاگرام یک عدد از تازه ترین قابلیت‌هایی میباشد که معرفی شده و این روز ها به دست آوردن و کارهایی متعددی از آن به کارگیری می نمایند تا مخاطبان بیش‌تری را اهمیت کسب‌وکارشان آشنا کنند. ایجاد محتوای اصولی و در نتیجه رویش مخاطبان موضوعی میباشد که می بایست به رخ مداوم و همیشگی نگهداری شود تا بتوانید در دراز مدت از این قابلیت و امکان به بهترین عاقبت ممکن برسید. البته خوب تر میباشد بدانید کاربران معمولی اینستاگرام تنها مجاز به آپلود ویدیوهای حداکثر ۱۰ دقیقه‌ای میباشند اما به جهت اشخاص پر اسم و رسم مثل سلبریتی‌ها و اینفلوئنسرها حداکثر دوران ویدیو به یک ساعت نیز می‌رسد. در واقع هرچه افراد بتوانند حیاتی خرید ویو igtv های خویش را ارتقاء دهند، محتوای آنها بوسیله کسانی بیشتری چشم می شود، به اکسپلور می رود و به رشد پیج آنها یاری متعددی می کند. ارتقا ویو آی جی تی وی می تواند سبب ترقی زود زمان پیج شما هم بشود. اکنون چنانچه شما هم خواستار چنین موردی هستید و می خواهید که ویو آی جی تی وی های خود را ارتقا دهید، ادامه همین نوشته را دنبال کنید.
  • ✓ لطفا توضیحات دیتا شده در آیتم خرید کردن مشاهده ویو ویدئوی اینستاگرام را مطالعه نمایید.
  • استوری نشدن آی جی تی ویگزینه Add Post To Story Optionمشکل داره.
  • بر این اساس در صورتی که شخصی دستکم ۳ ثانیه از یک ویدیو IGTV را مشاهده کند، جز آمار بینندگان ویدئو محسوب می‌شود.
  • این دقیقا به عبارتی موضوعی میباشد که بسیاری از اعضا در فهم آن شکست می خورند.
  • اگر شما حیاتی همین ابزار اینستاگرام شناخت ندارید، با نوشته “آموزش IGTV اینستاگرام” همراه ما باشید تا کلیدی آن آشنا شوید.
همانطور که ممکن است همین موضوع را بدانید، IGTV به برندها اجازه می دهد تا ویدیو های سریالی بلند مدت خویش را در اینستاگرام قرار دهند. این یک زمان عالی برای تولید تعامل،‌ مشارکت اصلی اینفلوئنسرها و بهبود استراتژی اینستاگرام مارکتینگ است. در صورتی که می خواهید در اینستاگرام و با یاری IGTV ایجاد محتوا کنید، بهتر است در ویدئوهایتان دعوت به اقدام را در لحاظ داشته باشید. مثلاً می‌توانید از مخاطبین‌تان بخواهید که برروی لینک‌های بیو اینستاگرام‌تان کلیک کنند. درصورتیکه می خواهید در بیو اینستاگرام‌تام چند پیوند بیش تر کنید، خوب تر می باشد از ابزار بهلینک برای آن استفاده کنید. زیرا اینستاگرام به خودیِ خود اجازۀ قرار دادن چندین لینک در بیو را نمی‌دهد. از سوی دیگر برای منتشر کردن این پست ها نیاز است که ویدئوی خویش را به نصیب های یک دقیقه ای برش دهید و در چندین اسلاید جداگانه به اشتراک بگذارید. همین مورد قضیه نیز وقت متعددی را از شما خواهد گرفت و هم سبب می شود که بخش هایی از فیلم در اسلایدها تکرار شوند. از سوی دیگر به استدلال همین که امکان به اشتراک گذاشتن اکثر از 10 اسلاید در اینستا وجود ندارد، شما فیلم های طولانی خیس از 10 دقیقه را نمی توانید اصلی همین شیوه منتشر کنید. به این ترتیب در چنین مواقعی اهمیت قابلیت و امکان آی جی وی تی خیلی سهل وآسان و پشت سر هم می توانید ویدئوهای طولانی خویش را به سناریو بگذارید. اما چنانچه ویدئوهای شما جنبه تبلیغاتی دارا هستند و یا به شکل یک خبر یا آموزش کوتاه هستند، اکران آن کلیدی استعمال از پست ها بهتر است. یک عدد از تفاوت های آی جی تی وی اینستاگرام، عمودی بودن فیلم هاست تا بیننده واجب نباشد گوشی را بچرخاند.

نحوه ی مشاهده ی کلیپ ویدیو از IGTV

امکان قرار دادن IGTV در بخش پست ها وجود دارد که عضو بعد از تماشای یک دقیقه از آن، کلیدی کلیک روی آیتم Keep می تواند ادامه ویدئو را بازدید کند. به دلیل همکاری IGTV و اینستاگرام، تا زمانی که شما از برنامه دارای اینستاگرام خود استفاده می ‌کنید، نیازی نمی باشد که یک حساب کاربری جداگانه IGTV را ساخت نمایید. در ادامه این مطلب شیوه فعالیت دارای همین پلت ‌فرم جالب را برای عشق ‌مندان برای انتشار ویدئوهای طولانی‌ مدت در اینستاگرام توضیح می دهیم؛ حساس رئیس هاب یار باشید. مشاهده از زمانی که عضو ۳ ثانیه یا ۵ ثانیه‌ی اولیه ویدیو را ببیند تحلیل می‌شود. من بایستی متوجه بشوم که چند نفر تا کجای ویدیو را دیدند تا بتوانم در ویدیوهای بعدی درس بگیرم و حتی تجربه کسب کنم. استفاده از همین سایت‌‌ها آسان بوده و پیچیدگی خاصی ندارد. کافیست تا لینک ویدیو آیتم نظرتان را در این سایت‌ها جست و جو کرده و مهم یک‌سری کلیک ساده، ویدیوهای آیتم نیازتان را در کوتاه‌ترین زمانه دانلود کنید. همین مورد قضیه باعث شد تا اینستاگرام یک قابلیت و امکان نو به اسم IGTV را به برنامه خویش بیشتر کند تا اعضا تجربه بهتری در اشتراک گذاری و دیدن ویدیوهای طولانی داشته باشند. از این رو، سفارش می شود اهمیت خرید ویو IGTV اینستاگرام پیروزی خویش را تضمین کنید. حیاتی استفاده از روش‌های ذیل می‌توانید همین برگه را دارای دوستان خوب خود به اشتراک بگذارید. سوییچ کاوش را بزنید و برای لود فیلم گزینه حیث پاره ای شکیبا باشید. روی تب Videos ضربه بزنید و در نهایت دکمه دانلود را بزنید تا در حافظه تان ذخیره شود. برنامه IGTV به‌صورت رایگان برای اندروید و iOS در دسترس است. اگر چه شما گزینه‌ای دیگری را برای ویرایش خواهید دید که به شما این اذن را میدهد تا ویدئو را از دوربین خویش آپلود نمایید یا با اسکرول IGTV فیلم خویش را سفارش سازی کنید. ویدیوی آیتم حیث را که میخواهید آن را حذف کنید، کلیک کنید و ذیل آن، آیکون سه نقطه را بزنید. هنگام ورود به برنامه اینستاگرام به طور مداد وارد ورقه اهمیت HOME می‌شوید. عمومی ‌ IGTV را می توان در قسمت پست های اینستاگرام قرار داد به همین شکل که عضو باید حدود یک دقیقه از ویدئو را تماشا نماید و بعد بر روی دکمه Keep کلیک کند. حیاتی توجه به اینکه پیج های متمایز در اینستاگرام وجود دارد شما بایستی یک مورد قضیه و فضای مختص را تعیین نمایید و در راستای به عبارتی موضوع آغاز به تولید محتوا و پست گذاری کنید. هر چیزی که پست می نمایید می بایست حول محور موضوع انتخابی شما باشد.

چگونه یک محتوای IGTV را حذف کنیم؟

و رویکرد دوم اینکه آنگاه از انتخاب ” Add video to your story”، گزینه “Send to” و بعد مورد “Your Story” را تعیین کنید. اگر طرز قبل پاسخ نداد، دستگاه را یک مرتبه خاموش و پر‌نور کرده و دوباره کلیپ ویدیو را تحلیل کنید. ویدیو IGTV را از قبل ضبط کرده و خودتان یک سری جايگاه آن را ببینید تا مشکلی نداشته باشد. حداکثر حجم به جهت ویدئو­های کمتر از 10 دقیقه 650 مگابایت و به جهت ویدئو­های تا سقف 60 دقیقه 3.6 گیگابایت است. در ورژن‌های قدیمی‌تر اینستاگرام ممکن هست اسم گزینه‌ها پاره ای مختلف باشد. تمامی حقوق این تارنما متعلق به شرکت آوای همراه هوشمند هزاردستان (فروشگاه برنامه‌های موبایلی اندروید بازار) است. Creator Studio که برای رایانه ها ارائه شده است به کاربران اذن می‌دهد که پست های IGTV خویش را ساخته و برنامه ریزی کنند. اگر میخواهید اینکار را انجام دهید، ویدیو های IGTV شما در در بین پست های شما در پروفایل تان زندگی خواهند کرد، ولی آیکن IGTV در گوشه سمت راست آن‌ها خواهد بود. حداکثر حجم به جهت ویدئو­های کمتر از ۱۰ دقیقه ۶۵۰ مگابایت و برای ویدئو­های تا سقف ۶۰ دقیقه ۳.۶ گیگابایت است. در لیست باز شده مورد Add video to your story را تعیین کنید. ما در راهِ دی اِم برای ارائه تجربه کاربری خوبتر به شما اعضا عزیز از کوکی ها استعمال می کنیم. درحقیقت اینستاگرام در راستای تلقین حس واقعی تلویزیون به اعضا خود، پلتفرم IGTV را راه‌اندازی کرده میباشد و قصد داراست از آن به جهت درآمدزایی بهره ببرد. ممکن می باشد internet شما ضعیف باشد و امکان آپلود ویدئو را نداشته باشد. در قسمت Title و Description، عنوان و توضیحی درباره ویدئوی موردنظر خویش بنویسید. ورژن اندروید و آی او اس اپلیکیشن IGTV را می‌توانید از نحوه گوگل پلی و اپ‌استور دانلود کنید. پس از انجام همین تنظیمات، اهمیت ضربه بر روی Post to IGTV، ویدئوی شما منتشر می‌گردد. لازم به ذکر است حذف نمودن پیش‌­نمایش تاثیری روی ویدئوی اهمیت در IGTV ندارد. کاربر اهمیت ضربه زدن بر روی آن وارد IGTV شده و در آنجا کلیپ ویدیو را تماشا می‌کند. چنانچه بخواهیم ویدئو را به‌صورت افقی بارگذاری کنیم، می بایست بعد ها ۱۳۵۰×۱۰۸۰ پیکسل را رعایت کنیم.

ویرایشگر ویدئو اینشات

همچنین هنگامی یکی از از اشخاصی که آنان را دنبال می‌کنید ویدئویی در IGTV بگذارد اینستاگرام به شما اطلاع خواهد داد. همان‌طور که گفتیم یکی از ویژگی‌های اهمیت مدت دوران یک‌ساعته ویدئوهاست. اما در ابتدای عرضه کاربران معمولی به مدت 10 دقیقه محدود هستند و ویدئوهای یک‌ساعته محدود به صفحه ها تأیید شده و اهمیت فالور بسیار است. اما در آتی قرار میباشد این محدودیت به جهت کاربران معمولی هم از در میان برود. IGTV در واقع یک پلتفرم ویدئویی منقطع از پست‌ها و استوری‌های اینستاگرام است.

سایز و رزولوشن ویدیوی IGTV چقدر است؟

سپس مانند آنچه در تصویر زیر می بینید، ذیل کلیپ ویدیو آیتم سه نقطه افقی را گزینش کنید. از در میان گزینه های موجود در منوی کوچکی که گشوده می شود، «Delete» (حذف کردن) را تعیین کنید. از زمانه معرفی این قابلیت جدید تا کنون امکانات متفاوتی به آن افزوده شده است. اما کار اصلیش تدریس صفر تا صد شبکه‌های اجتماعی یا همون سوشال مدیا است. برخلاف یوتیوب یا این که ویدئوهای درون پست‌ها که به شکل افقی هستند اینستاگرام ویدئوهای عمودی مشابه استوری را هدف گرفته است. اگر قصد دانلود ویدیوهای IGTV را به مثل دانلود عکس از اینستاگرام دارید می‌توانید از هر مورد از سایت‌های معرفی شده در همین نوشته به کارگیری کنید. اگر که از اینستاگرام به کار گیری می نمایید فقط به اندازه می باشد بر بر روی آیکون هواپیمای کاغذی کلیک کنید و ویدیو را به جهت کاربر آیتم نظرتان ارسال کنید. همچنین می توانید قبل از ارسال، پیام خودتان را بنویسید و آن را همپا ویدیو بفرستید. 5) همگی امکانات قبلی اینستاگرام، اعم از لایک، کامنت ، تگ و ارسال کلیپ ویدیو در همین قابلیت پا برجاست. پس از حذف ویدئو، پیامی را که برایتان به وسیله اینستاگرام ارسال می شود باز نمایید. ک اومدم از ۱۰۳تاپستهام فقط یکی هس سایر نیستن پاک شدن انگار چرا درست میشه یان ؟ ... من هم‌از همین شیوه استفاده‌میکردم اما الان چنین آیتم ای نداره دیگه و صرفا آیتم learn ...

نحوه دسترسی به IGTV کاربران

از شیوه کامپیوتر، مرور­گر خود را باز کرده و وارد وب سایت اینستاگرام شوید. پس از طی فرایند فوق، آیکون چرخدنده به عکس پروفایل شما تغییر می‌کند. علاوه بر این، مخاطبینی که IGTV را دنبال می نمایند اکثر از قشر برنا جامعه میباشند که به دنبال محتوای نو و منحصر به فرد به شخص هستند. حل نقص‌ آپلود نشدن ویدیو در اینستاگرام – ترفند صد % تضمینی ... آی تی من جلال ترابی آی تی من ، جلال ترابی ؛ دیجیتال مارکتر عشق و علاقه مند به حوزه آی تی ، فناوری ... به عنوان مثال یه ویدیوی 22 مگی 2 ساعت (گاهی بیشتر) طول میکشه تا آپلود بشه رو igtv ... یک عدد از این حصر ها مدت روزگار پخش کلیپ ویدیو بود که سال ها، ۱۵ ثانیه ای و پس از آن ۶۰ ثانیه ای شد. البته به تازگی همین شرکت مهم معرفی تازه ترین پلت فرم خویش به این معنی که IGTV گام بزرگی برداشته میباشد و حداکثر دوران ویدئوها را تا یک ساعت افزایش دیتا است. به این معنی که از این پس اعضا می توانند ویدئوهایی میان ۶۰ ثانیه تا یک ساعت را بارگزاری نمایند و به جهت به کارگیری از همین قابلیت فقط کافی می باشد اینستاگرام خود را به روز کنند. این قابلیت از IGTV نیز فقط کلیدی کامپیوتر قابل‌ به کار گیری می باشد و پس از آپلود ویدئو، آیتم save draft وجود دارد. در قسمت channel و سپس view drafts می‌توانید ویدئوهای پیش‌نویس‌شده را ویرایش و یا حذف کنید. تمامی اعضا اینستاگرامی می توانند در IGTV ویدیو آپلود کنند. اما که اکانت‌هایی که فالوورهای بیشتری دارند و تیک آبی اینستاگرام را گرفته اند می توانند حتی تا ۶۰ دقیقه هم ویدیو آپلود کنند. برای این‌که بتوانید igtv های اینستاگرام را ملاحظه کنید به اندازه هست به قسمت اکسپلورر بروید، در بالاترین نصیب کاغذ بر روی igtv کلیک کنید. هر کاربری بسته به سطح سوادش از اینستاگرام، استعداد و خلاقیتش از این برنامه به کار گیری کرده و به دست آوردن و کاری به جهت خویش به رویکرد انداخته است. پس چرا شما همین کار را نکنید، عجله کنید، دست بر روی دست نگذارید، همت خود را آغاز نمایید و برای خویش کاری دست و پا کنید. خصوصیت گروه IGTV فرصت بزرگی برای مارک ها استدر صورتی که به طور منظم در دید مخاطبین خود دیده گردید و محتوای مهم کیفیت ارائه کنید، به زودی شاهد افزایش مشارکت و ارتقا تعداد فالوور های خویش خواهید بود. برنامه ریزی ارسال محتوای IGTV شما راهی مناسب برای به دست آوردن اطمینان خاطر از این که همیشه محتوایی به جهت نشر دارید و بر اساس روز‌نگار محتوایی خویش به گفته این وب سایت معتبر پیش میروید است. IGTV اخیرا ویژگی های جدیدی منتشر کرده میباشد که به شغل ها و ایجاد کنندگان محتوا کمک می کند از همین پلتفرم به دست آوردن درآمد داشته باشند. IGTV جواب اینستاگرام به یوتیوب بود – پلتفرمی مناسب موبایل که می تواند محتوی ویدیویی را تا حد 60-دقیقه پخش کند. همه پست‌ها و ویدیوهای igtv شما تا ۳۰ روز پس از حذف شدن قابل بازیابی هستند. احتمالاً بایستی منتظر تبلیغات آزاردهنده در تلویزیون اینستاگرام نیز باشیم. چون منجر پیدا نمودن سرعت بالا مسئله موردنیاز اعضا و همین‌طور شناسایی بهتر مورد قضیه Downloadvideosfrom هر پست به عضو به وسیله انتشاردهنده می‌شود. البته احتمال دارد در آینده این قسمت به جهت افزودن افکت به ویدیو های ارسالی شما گزینه به کارگیری قرار می­گیرد.
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن