google-site-verification=2C4udZUURrBQ8PzfHJb1fuC78qofrYExl_7f99szS_w هپی چیر Adventures - هیت نو: ترجمه تخصصی، مرکز خدمات ترجمه

هپی چیر Adventures

از مزیت های دیگر این مبل بادی کیسه ای این است که علاوه بر یک مخزن باد کلی 3 مخزن جداگانه نیز در زیر نشیمن گاه

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

از مزیت های دیگر این مبل بادی کیسه ای این است که علاوه بر یک مخزن باد کلی 3 مخزن جداگانه نیز در زیر نشیمن گاه دارد که باد شده و ایجاد راحتی بیشتری را برای شما فراهم میکند. این مزیت را مبل های هیپی چیر غیر بادی ندارند به دلیل جا گیر بودن و عدم توانایی حمل به هرمکانی . لازم به ذکر است که قابلیت سفارش این هپی چیر در رنگبندی سفارشی وجود دارد و این می تواند مزیت بزرگی باشد تا به راحتی بتوانید آن را با سایر لوازم خانگی خود ست نمایید و دیزاینی زیبا را برای خانه بسازید . لازم به ذکر است که این مواد داخلی و همچنین رویه هپی چیر به سادگی قابل تعویض به وسیله زیپی که در بخش کف آن تعبیه شده است می باشد . همچنین در قسمت زیرین این محصول یک زیپ طراحی شده که در صورت نیاز می توانید مواد داخلی کالا را شارژ کنید و حتی با خدمات پس از فروشی که نمایندگی اینتکس در اختیار خریداران خود قرار داده در صورت آسیب دیدن رویه ، آستر ، و تعویض محتوای داخلی میتوان تعمیر کرد که سبب اطمینان خاطر شما برای خرید این کالا شود . رویه این هپی چیر توسط یک پارچه نم دار به سادگی تمیز می شود و برای تمیز نگه داشتن آن کار سختی را نخواهید داشت .  Th​is po st was gen er᠎ated by G SA Conte nt Generator᠎ Demover sion.

مواد داخلی این کالا از فیبر (یونولیت) خرد شده تشکیل شده است که با توجه به نرم بودن ، بسیار منعطف بوده که با نشستن شما بر روی این مبل شکل دلخواه را گرفته و میتوانید راحتی بسیار ی را با نشستن بر روی آن تجربه کنید . بعد ی روز سخت کاری و طاقت فرسا و ساعت ها پشت میز نشستن وقتی برسی خونه میخوای ریلکس کنی و استراحت بدی به خودت! این مدل مبل های هپی چیر بهترین وسیله برای نشستن استراحت کردن و مطالعه برای همه سنین می باشد یونولیت دانه ای توپی داخل این صندلی ها کاملا قابل انعطاف و با طرز نشستن افراد حرکت می کند و گودی کمر را پر می کند به این ترتیب ارگونومی بدن در حالت استاندارد قرار می گیرد و به این مبل های کیسه شنی طبی خوش نشین گفته می شود که توسط همه پزشکان ارتوپدی نیز قابل تایید و سفارش می باشد که معمولا برای خانم های باردار و افراد سالمند نیز پیشنهاد شده است . نرمی و انعطاف پذیری این هپی چیر اینتکس استاندارد می باشد و باعث می شود تا پس از ساعت ها نشستن بر روی آن احساس خستگی نکنید و به خوبی بتوانید بر روی آن به استراحت بپردازید . Th᠎is c onte nt has  been  done wi​th t he  help of GSA C᠎on​te᠎nt G enerat or D em ov ersion.

به طوری که حداکثر 2 الی 3 نفر می توانند روی مبل های شنی استراحت کنند. در این مجموعه کالاهایی همچون تخت بادی ، تشک بادی ، انواع استخر بادی کودک ، استخر پیش ساخته ، مبل بادی ، مبل شنی ، کاناپه های بادی تخت خواب شو ، قایق بادی ، انواع جامپینگ بادی و ترامپولین ، و چادر های سفری و بازی ، قلعه بادی ، جکوزی بادی ، وان بادی ، موتور قایق بادی ، تشک بادی روی آب ، پمپ تصفیه آب استخر ، جلیقه نجات ، تفریحات آبی استخر و انواع تشک بادی یک نفره و دو نفره طبی , مبل بادی راحتی و طبی انواع استخر بادی بزرگسال , استخر پیش ساخته فایبرگلاس و برزنتی توکار و داخل زمین و پخش عمده چادر مسافرتی , چادر های بازی کودکان و انواع بین بگ و هپی چیر در ایران سایت اینتکس تهران برای کودکان گرد هم آورده و در چندین شعبه در سراسر ایران به فعالیت خود ادامه داده است ، امیدواریم گامی هر چند کوچک برای نشاط و شادمانی هموطنان عزیز و مردم فهیم ایران زمین برداشته باشیم .

فروشگاه محصولات بادی مستر اینتکس به عنوان نمایندگی اینتکس intex در ایران اقدام به فروش محصولات بادی اعم از تخت خواب بادی ، انواع تشک بادی ، تشک بادی داخل ماشین ، استخر پیش ساخته ، استخر بادی ، مبل بادی ، کاناپه بادی تخت خواب شو و کاناپه بادی چند کاره ، تشک بادی روی آب و شناور بادی استخر ، چادر مسافرتی ، مبل شنی ، هپی چیر و بین بگ ، چادر بازی کودک ، قایق بادی ، موتور قایق بادی ، قلعه بادی ، انواع لوازم جانبی استخر پیش ساخته ، جکوزی بادی ، وان بادی ، جامپینگ بادی ، ترامپولین ، جلیقه نجات و جلیقه شنا ، انواع تشک مواج بیمار ، انواع پمپ تصفیه آب استخر پیش ساخته کرده و به صورت اتخصاصی اقدام به فروش انواع استخر پیش ساخته پرورش ماهی ، استخر پیش ساخته توکار و استخر پیش ساخته فایبرگلاس می کند.

آخرین مطالب