google-site-verification=2C4udZUURrBQ8PzfHJb1fuC78qofrYExl_7f99szS_w بین بگ چیست و چه فاکتورهایی بر قیمت آن موثرند؟ - هیت نو: ترجمه تخصصی، مرکز خدمات ترجمه

بین بگ چیست و چه فاکتورهایی بر قیمت آن موثرند؟

در این پست برخی نکات ساده و کاربردی را در رابطه با راهنمای خرید بین بگ بیان کردیم. این محصولات خاص طراحی بسیا

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

در این پست برخی نکات ساده و کاربردی را در رابطه با راهنمای خرید بین بگ بیان کردیم. این محصولات خاص طراحی بسیار ساده دارند و از بدنه خاصی تشکیل نمی شوند. در همین راستا باید گفت که یکی از رایج ترین نوع تولیدات بین بگ ها، طراحی به صورت گرد و ساده می باشد و به راحتی روی زمین قرار می گیرد که باعث می شود فضای کم تری برای قرار دادن نیاز نباشد. در همین رابطه نیز باید اشاره داشته باشیم که بین بگ ها نیز انواع مختلفی دارند و با طراحی های گوناگونی عرضه شده اند که همین عامل باعث شده تا شما با دست باز بتوانید محصول مورد نظر خود را سفارش بدهید. ظاهر این مبلها بسیار راحت و به اصطلاح دارای طراحی ارگونومیک است به همین جهت کمتر کسی را میتوانید پیدا کنید که از مبل شنی ناراضی باشد. نوع بینبگ: بین بگ بر اساس نیاز مشتری دارای مدل های مختلفی است. بین بگ ها به نسبت مبل های شنی از مواد اولیه بهتر و الیاف مستحکم تری ساخته شده که از قابلیت استفاده بر روی آب نیز برخوردار می باشد. از آنجایی که این ریز دانه ها مانند شن هستند بین بگ ها با نام مبل شنی نیز خوانده می شوند.

بین بک در ایران معمولاً به مبل شنی مشهور است شاید دلیل آن استفاده از موادی شبیه به شن در ساختار آن باشد. البته بین بگ ها با ساختار های مختلف مربعی و مستطیلی شکل با الگو برداری از مبل های راحتی نیز در بازار موجود می باشند که بنا به سلیقه فردی و نوع نیاز می توان تهیه نمود. در ایران به دلیل استفاده از شن در ساختار داخلی این مبلمان، اکثر مردم این مدل مبلمان را مبل شنی می نامند. مبلمان شنی دارای زیپ یا بند، برای کم یا زیاد شدن متریال داخلی آن می باشد. مبل شنی دارای مزیتهای بسیار خوبی است. در ساخت مبل های شنی از انواع پارچه های معمولی طرحدار ، پارچه خزدار ، پارچه جیر ، پارجه مخملی ، پارچه لی ، پارچه کتان ، پارچه پلی استر ، پارچه پلی اتیلن ، فوم و … پوسته پارچه، که می توان از هر نوع پارچه ای مثل کتان، جیر، نانو و پلی استر و خز و چرم، تشکیل شده است. اما با مدرن تر شدن و تنوع بیشتر در انتخاب دکوراتیو و وسایل کاربری منزل جهت استراحت می توان یکی از مهیج ترین و جداب ترین وسیله کاربردی موجود در بازار را به نام بین بگ و یا نام انگلیسی هپی چیر نام برد. Post was created by G SA Conte​nt Generat​or Dem ov ersi on!

بین بگ ها با تنوع بالا و در طرح ها و رنگ های بسیار زیاد باعث شده که با هر نوع سلیقه ای سازگار باشد و افراد با هر نوع سلیقه و ایده آل خود این مبل های راحت را پیدا و خریداری کنند. از دیگر استفاده کاربردی بین بگ ها استفاده از آن بر روی آب می باشد، بصورتی که می توان آن را برگرداند و با نشستن بر روی آن شکل پذیری آن را تغییر داده و از آن استفاده نمود. هر یک از این پارچه ها علاوه بر زیبایی منحصر به فردی که دارند و انتخاب آن ها نیز بسته به سلیقه مشتری دارد خصوصیاتی نیز دارند که به برخی از این خصوصیات می پردازیم .به عنوان مثال پارچه های خزدار از نرم ترین و لطیف ترین پارچه هایی هستند که حس بسیار خوبی را به افراد در هنگام استفاده از مبل شنی می دهد . که با آمیخته شدن این اجزا ها نیز ساخته می شود. This c​ontent has been ​do ne  by G᠎SA  Conte​nt G​enerator Demov er​sion.

● کیفیت برش و دوخت: اگر برش مبل دقیق و به اندازه نبوده و کیفیت دوخت آن نیز قابل قبول نباشد مبل خیلی سریع از محل اتصالات پاره و سوراخ شده و نیاز به تعمیر پیدا میکند. اگر شما هم به هر دلیل قصد خرید مبل شنی دارید به شما پیشنهاد می کنم این مطلب را به صورت کامل مطالعه کنید. اگر قصد دارید دراز بکشید و چند ساعتی استراحت نمایید پیشنهاد ما به شما بین بگ تخت خواب هست که در واقع مدل هایی هستند که می توان روی آن ها دراز کشید و برای رفع خستگی بعد از فعالیت های روزانه بسیار مناسب می باشد . این دسته از مبل ها عموما در اتاق خواب ها برای نشستن یا حتی دراز کشیدن(بنا به قابلیتی که در تغییر فرم دارد در هر دو صورت کاربردی است) به مدت کوتاه تری قابل استفاده است و در ابعاد و رنگهای متفاوتی به فروش میرسند که از انواع و اقسام پارچه ها در تولید روکش آن استفاده میشود. شاید در اولین نگاه به این بین بگ ها یک کیسه ی را مشاهده کنید که داخل آن از موادی پر می باشد ولی با قابلیت حالت پذیری آن می توانید فرم آن را به یک مبل ایده آل و طبی تغییر دهید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن