google-site-verification=2C4udZUURrBQ8PzfHJb1fuC78qofrYExl_7f99szS_w آیا شما بین بگ کامل شما می‌توانید؟ 10 نشانه شکست - هیت نو: ترجمه تخصصی، مرکز خدمات ترجمه

آیا شما بین بگ کامل شما می‌توانید؟ 10 نشانه شکست

مواد تشکیل دهنده داخلی این محصول از جنس پلی استایرن شینهو کره می باشد که بسیار نرم و راحت می باشد و برای شما

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

مواد تشکیل دهنده داخلی این محصول از جنس پلی استایرن شینهو کره می باشد که بسیار نرم و راحت می باشد و برای شما این شرایط را فراهم می کند که در زمان استراحت و تماشای تلویزیون حس خوش آیندی را تجربه کنید . اگر شما هم از آن دسته انسان هایی هستید که عاشق حس آرامش بعد از کار زیاد هستند ، مطمئن باشید استراحت کردن روی بین بگ هیراد مدل گیم نت مناسبترین انتخاب برای شماست. اگر شما هم از آن دسته انسانهایی هستید که عاشق حس آرامش بعد از کار زیاد هستند، مطمئن باشید استراحت کردن روی بین بگ مدل پیلو مناسبترین انتخاب برای شماست. بین بگ ها امروزه در رنگ ها و طرح های بسیار مختلفی در بازار عرضه شده اند و تنها کافی است شما به دنبال مناسب ترین آن ها با توجه به دیزاین و دکوراسیون خانه خود باشید. بین بگ امروزه در رنگ ها و طرح های مختلف در بازار موجود است و کافی است با توجه به طرح و دکوراسیون منزل خود به دنبال مناسب ترین آنها باشید. زیرا به دلیل پرکردن درون این مبل با یونولیت وزن بسیار کمی دارند چیزی در حدود ۳ تا ۴ کیلوگرم که در مقایسه با سایر مبلها بسیار کم میباشد.

وزن این محصول حدود 6 کیلوگرم است. لایه رویی براحتی با بازکردن زیپ محصول قابل جدا شدن و شستشو است و بدلیل استفاده از پارچه مرغوب ، توسط ماشین لباسشویی هم قابل شستن است. جنس این مبل از پارچه ضخیم و با قابلیت شست و شو است. یکی ویژگی این مبل نسبت به بقیه مبلها، قابلیت شستشو بودن آن است و قطعاً تجربه تلخ کثیف شدن مبلهای معمولی خود را داشتیم. آیا این محصولات قابل شستشو هستند؟ معمولا محصولات باکیفیت دارای دوخت خوبی هم هستند، یکی از راه های تشخیص جنس باکیفیت از بی کیفیت نوع دوخت آن می باشد. رویه این محصول از جنس پارچه مخملی می باشد که بسیار مقاوم در برابر ساییدگی و وزن بالا می باشد به همین منظور این بین بگ مناسب برای تمامی سنین می باشد . در قسمت زیری این محصول یک زیپ طراحی شده که به کمک آن می توانید مواد داخلی محصول را کم یا زیاد نموده و بین بگ خود را به شکل دلخواه فرم دهید و همچنین می توانید قسمت رویی محصول را از آستر جدا نموده و به راحتی شست و شو دهید بدون اینکه صدمه ای به پارچه وارد شود . در قسمت پشتی این محصول یک زیپ طراحی شده که به کمک آن میتوانید مواد داخلی محصول را کم یا زیاد کنید و صندلی خود را به شکل دلخواه فرم دهید و همچنین میتوانید قسمت رویی محصول را از آستر جدا کرده و به راحتی شستوشو دهید.

توجه به درزهای تمیز و محکم استفاده شده در تولید چنین مبلمانی می تواند اطمینان شما را در استفاده طولانی مدت از آنها تضمین کند. به دلیل استفاده مادهای شبیه به شن در ساخت آنها به مبل شنی هم معروف شدهاند. بین بگ Bean Bag که به آن مبل شنی (happy chair) هم گفته میشود، نوع جدیدی از مبل است که در ساخت این مبل چوب و پلاستیک به کار نمیرود. بین بگ به عنوان مبلهای جدیدی شناخته میشوند که در ساخت آنها از چوب و پلاستیک استفاده نمیشود. • تنوع بالا در طرح و رنگ، به شما انتخابهای بسیار زیادی میدهد تا بهراحتی آنها را با دکوراسیون خانه و یا محیط کار هماهنگ کنید. به این نکته هم توجه کنید که این گروه از صندلیها مجهز به دریچه بندی یا زیپ هستند و شما به واسطه آنها میتوانید حجم محتویات داخل صندلی را کم و زیاد نمایید. وزن یک مبل شنی و یا هپی چیر بسته به محتویات داخل آن و همچنین جنس رویه آن دارد. کاور رو داخل ماشین لباسشویی قرار بدیم، دقت کنید که کاور با مایع لباسشویی شستوشو شود و از پودر لباسشویی استفاده نکنید. از محبوب ترین طرح های موجود در بازار کشور ما می توان به کیف هایی با مدل گلابی یا شمعی اشاره کرد.

موسیقی: ارکوازی زادگاه هنرمدان و موسیقدانان بزرگی است که امروزه موجب خلق آثار و شاخصه ای برای تاریخ کهن این ایل به شمار میرود.بدون تردید همگان ارکوازی را با طنین دلنواز و غم انگیز هوره میشناسند،که اصیل ترین نوع موسیقی کردی است و ارکوازی را میتوان پایتخت هوره جهان نامید زیرا چهار سبک(ارکوازی چر، بازی چر، چنانی چر، آغاگه و لیوه گه) از این موسیقی به نام این ایل ثبت شده و میراث کهن اجداد ایل است. لایه رویی براحتی با بازکردن زیپ محصول قابل جدا شدن و شستوشو است و بدلیل استفاده از پارچه مرغوب، توسط ماشین لباسشویی هم قابل شستن است. در قسمت پشتی این محصول یک زیپ طراحی شده که به کمک آن می توانید مواد داخلی محصول را کم یا زیاد نمایید و صندلی خود را به شکل دلخواه فرم دهید و همچنین می توانید قسمت رویی محصول را از آستر جدا نموده و به راحتی شست و شو دهید . در این بخش باید بگوییم که وجود یک سری ویژگیهای کلیدی باعث شده است تا این مبل به عنوان یکی از مبلهای راحتی شناخته شود. Da᠎ta has be᠎en creat ed with GSA  Con​tent Gener ator Demoversion​.

آخرین مطالب