google-site-verification=2C4udZUURrBQ8PzfHJb1fuC78qofrYExl_7f99szS_w آموزش زبان رایگان به همراه پی دی اف - هیت نو: ترجمه تخصصی، مرکز خدمات ترجمه

آموزش زبان رایگان به همراه پی دی اف

از مهم ترین دلایل و مزایایی که ما‌را به آموزش  زبان انگلیسی ترغیب می‌نماید می‌اقتدار ب

توسط مدیر سایت در 27 خرداد 1402

از مهم ترین دلایل و مزایایی که ما‌را به آموزش  زبان انگلیسی ترغیب می‌نماید می‌اقتدار به جهانی بودن این  زبان، به کار گیری از آن در برقراری رابطه با بشر‌های نو، استعمال از آن برای تلاوت مقاله‌ها علمی و دارای اعتبار جهان، کاربرد آن در وب، به کار گیری از آن در مهاجرت به کشورهای متفاوت، فایده گیری از آن در کسب و کار و استعمال از آن برای علم آموزی در کالج‌های جهانی اشاره نمود.

چی رو میخوای از  زبان انگلیسی خاطر بگیری ؟
چرا  زبان انگلیسی تا این حد اصلی شد‌ه‌است؟

چرا بایستی  زبان انگلیسی خاطر بگیریم؟ نقشه رویکرد یادگیری  زبان انگلیسی چیست ؟ چرا پی بردن گرامر مبنا  زبان انگلیسی اینقدر اساسی میباشد؟ این سوال ها ، سوالهای پرتکرار کسانی میباشد که درپی یادگیری و فراگیری  زبان می‌باشند، همان طور که میدانید مسلط بودن به  زبان انگلیسی یک آپشن عالی به حساب می آید هم برای اشخاصی که قصد هجرت دارا‌هستند و هم افرادی که در پی شغل ماهر می‌شوند،  زبان انگلیسی میتواند شما‌را یک پله به جلو بکشاند، از این رو اشخاص بی شماری در‌پی فراگیری  زبان می‌باشند و مدام دنبال شایسته ترین مدرس میگردند. به‌دنبال تکنیک های اساسی و شیوه های اساسی آموزش را برای شما معرفی می‌کنیم و همچنین شایسته ترین معلم برای آموزش  زبان معرفی خوا هیم کرد.
بی نقص‌ترین زمان جامع فراگیری  زبان انگلیسی از صفر تا صد

درصورتی که در ادامه شایسته ترین عصر برای استارت آموزش  زبان انگلیسی از صفر میگردید یا این که میخواهید با آموزش کوتاه  زبان انگلیسی به راحتی سخن فرمایید و همینطور در شرایطی که در‌پی فراگیری آنلاین انگلیسی می باشید ما به شما پکیج های آموزشی  زبان انگلیسی مدرس جاوید را معرفی میکنیم، وی با استعمال از مشی های مهیج کاری می نمایند که شما حرفه‌ای  زبان آموخته و بتوانید در کمترین مجال ممکن به راحتی کلام نمائید.
معرفی ۳ مرجع فراگیری  زبان انگلیسی

1. وبسایت فراگیری  زبان

فعلا توسعه و گسترش وب و تکنولوژی سبب گردیده تا دسترسی به تارنما‌های دارای اعتبار آموزش  زبان انگلیسی ریلکس‌خیس باشد. بعضی از این وبسایت‌ها مانند BBC Learning English، Phrasemix، Perfectly Spoken، Easyworldofenglish، British Council و British Council به‌شکل مجانی فراگیری‌هایی را در مشت شما قرار میدهند ولی برای به کارگیری از برخی تارنما‌ها می بایست هزینه بپردازید. از برگزیدگان وبسایت‌های آموزشی می‌اقتدار به 3 وبسایت تحت اشاره نمود:

Duolingo: وبسایت Duolingo شایسته ترین تارنما یادگیری  زبان انگلیسی میباشد که ضمن این وبسایت ضمن  زبان انگلیسی خیلی از  زبان‌های رایج اروپایی مانند آلمانی، هلندی، اسپانیایی، ایتالیایی و فرانسوی را هم آموزش میدهد. شما می توانید در کوتاه‌ترین مجال  زبان انگلیسی را حافظه بگیرید و برای ارتقاء سرعت کار خویش از قابل انعطاف افزارهایی که در آن معرفی گردیده استعمال فرمائید.

Cambridge English Online: از حیث اکثر  زبان آموزان این تارنما شایسته ترین تارنما آموزش  زبان انگلیسی از صفر میباشد که با طرز‌های جذابی مانند موسیقی، ماجرا و تفریح این  زبان را آموزش میدهد. شما میتوانید از روش این تارنما گرامر، دایره کلمات و تلفظ خویش را تقویت فرمائید.

English Central: یک کدام از وب سایت‌هایی که اینک میلیون‌ها استفاده کننده را به خویش جذب کرده  zabannew سایت انگلیش زبان نیو میباشد. Central شایسته ترین تارنما فراگیری  زبان بدون پول میباشد که بارزترین خصوصیت English Central این میباشد که اشخاص را تشویق می‌نماید تا از روش گوگل  زبان انگلیسی را بیاموزند. این وبسایت تمرین‌های متنوعی را به  زبان آموزان میدهد و با قابلیت و امکان نمره دهی، آن ها را پند می‌نماید تا درس‌های آتی را حافظه بگیرند.
2.کتاب  زبان

علی رغم اینکه امروزه طریق‌های متنوعی برای یادگیری و آموزش  زبان انگلیسی وجود داراست ولی یادگیری از روش کتاب همچنان اساسی‌ترین شیوه یادگیری محسوب میشود. از دوست داستنی‌ترین کتاب آموزشی دراین مورد می‌اقتدار به کتاب‌های Four Coners، کتاب‌های Oxford Word Skill، کتاب‌های English In Use، کتاب‌های Top Notch و کتاب‌های English File اشاره نمود.

 

3.قابل انعطاف افزارهای یادگیری  زبان

در صورتی‌که در وب یا این که پلی استور جست و جو فرمائید هزاران نرم افزار متعدد فراگیری  زبان انگلیسی را میبینید که هریک از آن ها با تکنیک خاصی این  زبان را آموزش میدهند. نرم افزار‌های Rosseta Stone، NonStop، Duolingo، Nosrat، Babbel و Bussu اکنون دوستداشتنی‌ترین نرم افزار‌های آموزش  زبان انگلیسی از صفر میباشند که می توانید به‌راحتی آنان را دانلود فرمایید.

پکیج های فوق ماهر فراگیری  زبان انگلیسی مدرس مرتضی جاوید

برای یادگیری  زبان انگلیسی از کجا استارت کنیم؟

در شرایطی‌که برای یادگیری  زبان مصمم میباشید پیش از هر چیز بایستی علت بالایی داشته باشید. در صورتی‌که سوای تعهد و طرح ریزی این مسیر را استارت نمایید دیر یا این که زود باخت می‌خورید. طریق آموزش  زبان به کودک ها به طور کاملً مختلف با بزرگسالان میباشد. درپی این مسئله را با تمرکز بیشتری نظارت میکنیم.
روش درست فراگیری  زبان انگلیسی از محور به کودک ها
به کارگیری فرمائید.

طرز درست فراگیری  زبان به بزرگسالان
1. آموزش حضوری

مرسوم‌ترین و شناخته‌گردیده‌ترین طریق آموزش  زبان “سیستم کلاس صحیح به یاور مدرس و دانشجو” میباشد. این طرز مانند بقیه نحوه‌های آموزشی مزایا و معایب خاص خودش را داراست. از مزایای آن می‌قدرت به کلاس درس طراحی برنامه گردیده، تبادل خوب داده ها، در کنار هم قرار دریافت کردن عده ای که علایق مشابهی دارا هستند، به کارگیری از تجربه گوناگون اشاره نمود. از معایب کلاس‌های حضوری هم می‌اقتدار به هزینه‌های بالا، رفت و آمد سخت، محدودیت‌های وقتی و مکانی، محصور بودن ساعت ها آموزشی و عدم تمرین کافی اشاره نمود.
2. فراگیری آنلاین

این ایام وب به یک ابزار اثر گذار و کاربردی تبدیل گردیده‌است. علی رغم اینکه وب بعضی وقتها منجر حواس پرتی می گردد ولی در کل فایده آن نسبت به ضررش بیشتر میباشد. برای یادگیری  زبان انگلیسی به‌شکل آنلاین بایستی پیش از هر چیز سایتی که می خواهید از آن به کار گیری نمایید را گزینش و برای آموزشتان نرم افزار‌ریزی نمائید. عالی میباشد یک استاد و معلم ماهر داشته باشید تا‌زمانی‌که بعضا از بخش‌ها را متوجه نشدید از وی یاری بگیرید.
3. یادگیری  زبان انگلیسی سریع

در‌حالتی که شما هدف ها خویش را به‌شکل واقع بینانه معین نمائید، با خودتان تکرار فرمائید که چرا در هم اکنون یادگیری این مهارت میباشید، صفر تا صد تمرکز خویش را روی یادگیری و آموزش  زبان انگلیسی بگذارید، استراحت کافی داشته باشید، گرفتاری سن خویش را نداشته باشید، به روانتان عنایت دهید، در جای ‌هایی حضور پیدا فرمائید که به  زبان انگلیسی سخن میگردد، در حالت‌های قرار بگیرید که سبب رویش مهارتتان میگردد، دوست انگلیسی  زبان پیدا فرمایید، تمرکز خویش را روی ترجمه بگذارید، کلمه ها انگلیسی را درون متن خاطر بگیرید، از خطا کردن نترسید و اعتماد‌به‌نفس خویش را محافظت فرمائید می توانید در یک مدت کوتاه بازه تا حد متعددی به  زبان انگلیسی مسلط گردید.
4. فراگیری در خواب

شاید جذاب باشد که بدانید می‌اقتدار در خواب هم برای یادگیری  زبان انگلیسی سعی کرد! علی رغم اینکه پژوهش ها دراین باره همچنان ادامه دارااست ولی برخی از آنها نماد می دهند می‌قدرت در خواب هم آموزش روءیت کرد. مراد از فراگیری  زبان انگلیسی در خواب یعنی وقتی که فرد ناهشیار میباشد. فرض نمایید شما تایم متعددی از روز خویش را صرف یادگیری واژگان تازه کرده‌اید فعلا می توانید وقتی که در رختخواب می‌باشید مجدداً به فولدر صوتی آن عبارات گوش دهید؛ همینطور می توانید پیش از خواب مقداری به مطالب انگلیسی گوش فرمایید و بعداز اینکه حس خواب آلودگی کردید سریعاً به رختخواب بروید. با این فعالیت چیزهایی که خوانده‌اید را خیلی عالی به ذهن می‌سپارید.
5. بقیه طرز‌ها

هیچوقت برای یادگیری این مهارت دیر وجود ندارد پس این شغل را با عشق و شکیبایی استارت فرمائید و حتی‌در زمان ها فراغتتان هنگامی را به یادگیری  زبان تخصیص دهید. بعضا از اشخاص با نرم افزار‌های فراگیری  زبان شم راحتی می‌نمایند ولی برخی دیگر تماشای فیلم و موسیقی بدین  زبان را ترجیح می دهند. تمرین روزمره سبب ساز می گردد تا خیلی سریع‌خیس و خوب روی این مهارت مسلط گردید.
آموزش آنلاین  زبان انگلیسی غیر حضوری

وب علی رغم اینکه ابزار مفیدی میباشد بعضی اوقات می تواند سبب ساز حواس پرتی خواهد شد ولی به طور کلی منفعت آن نسبت به ضررش بیشتر میباشد. برای یادگیری  زبان انگلیسی به‌شکل آنلاین بایستی پیش از هر چیز سایتی که می خواهید از آن به کار گیری فرمائید را تعیین نمایید آنگاه بایستی برای آموزش  زبان خویش اپلیکیشن‌ریزی فرمایید. خوب میباشد یک استاد و معلم حرفه ای داشته باشید تا‌زمانی‌که برخی از بخش‌ها را متوجه نشدید، بتوانید از وی یاری بگیرید.

فراگیری-آنلاین- زبان-انگلیسی

مزایای فراگیری  زبان به‌ شکل غیر حضوری
اپلیکیشن کلاسی انعطاف پذیر

زمانی در کلاس آنلاین نام نویسی میکنید محدودیت‌ها برداشته میشود حتی در حالتی‌که نتوانید در کلاس حاضر گردید، میتوانید با ضبط کلاس هر فرصت که وقت آزاد داشتید آموزش ملاحظه کنید.
خودتان کلاس‌ها را رزرو نمایید

شما می توانید خودتان در کلاس‌ها نام نویسی نمایید! در واقعیت دیگر نیازی به حیف کردن فرصت برای تماس با مکتب وجود ندارد. شما می توانید در زمان 24 ساعت شبانه روز با استعمال از گوشی در هر کلاسی که دوست دارید نام نویسی فرمایید.
از زمان ها فراغتتان به نیکی به کار گیری نمائید

مبتنی بر پژوهش ها صورت گرفته کلیه ما به‌طور میانگین در هفته 38 ساعت وقت آزاد داریم البته اکثراً از آن به صحت به کار گیری نمی‌کنیم و وقتمان را با تماشای تلویزیون، تماشای رسانه‌های اجتماعی یا این که بازی کردن هدر می دهیم. با کمپانی در کلاس آنلاین آموزشی  زبان می توانید در هر کجا که می باشید و هر فرصت که وقت آزاد دارید فراگیری ملاحظه کنید.
هر وقت خواستید آغاز نمائید

اکثر دانشسرا‌های  زبان از شما میخواهند که یک زمان را در اولِ یک‌ترم تحصیلی آغاز نمایید! این فرصت‌بندی بسیار محصور کننده میباشد.
انعطاف پذیری یار با موعظه

ماشرایطی را برای شما در لحاظ گرفتیم که بتوانید در هر لحظه و هر جایی که به نقص‌ خوردید با پشتیبانانمان تماس حاصل نمایید.
به چه شکل  زبان انگلیسی را به تنهایی و در منزل خاطر بگیریم

درین نصیب ما 5 نکته ضروری را به شما حافظه میدهیم.
مقصود گذاری نمایید

رایج‌ترین نادرست اکثر  زبان آموزان این میباشد که غرض گاری را نادیده میگیرند. تا‌زمانیکه مقصود گذاری نکنید، نمی‌توانید روی چیزهایی که دوست دارید متمرکز بمانید و علت‌تان را محافظت نمایید. گزینش مقصود به شما امداد می‌نماید تا نسبت به یادگیری  زبان با مسئولیت بمانید.
یک طراحی برنامه منحصربه‌فرد و انعطاف پذیر داشته باشید

برای یادگیری خویش طراحی برنامه فرمائید و در پی شایسته ترین و کاربردی‌ترین منابع آموزشی باشید.
فرصت کافی را به یادگیری تخصیص دهید

همگی ما بعضی اوقات در اعمال کارهایمان اهمال کاری می کنیم! در حالتی‌که برای کارهایی که دوست داریم وقت نگذاریم حتماً به سود مطلوبی که در لحاظ داریم، نمی‌رسیم. سفارش ما این میباشد که هر روز هنگامی را به یادگیری  زبان تخصیص دهید حتی درصورتی که 15 دقیقه باشد. چیزی که عنایت داراست این میباشد که اثبات گام باشید و از یادگیری پشیمان نشوید.
ترجیحاً یکسری فعالیت را به‌شکل به طور همزمان جاری ساختن ندهید

یادگیری  زبان می بایست به‌شکل فعال باشد یعنی شما نمی‌توانید هم به پادکست گوش دهید و هم کاسه بشورید بلکه بایستی یک کناره بنشینید و با دقت به پادکست گوش دهید، آن را در ذهنتان نظارت فرمایید و مورد ها نو یا این که سؤالاتی که برایتان پیش می آید را روی شیت بنویسید.
در  زبان انگلیسی غرق گردید

یک تکنیک دیدنی برای فراگیری  زبان انگلیسی به فارسی و از مبنا “تکنیک غوطه‌وری” میباشد. این تکنیک میگوید برای یادگیری  زبان بایستی آن را به نصیب جدانشدنی معاش‌تان تبدیل نمایید. برای این فعالیت میتوانید بخشی از شغل های روزمره‌ای که ایفا می‌دادید را از این پس به  زبان انگلیسی ایفا دهید به‌تیتر نمونه خبرها را به  زبان انگلیسی دنبال فرمایید،  زبان پیش فرض کانال‌های اجتماعی خویش را به انگلیسی تغییر تحول دهید، به نوا‌های انگلیسی گوش فرمایید، جدیدترین فیلم‌ها را به  زبان انگلیسی ملاحظه کنید حتی هنگام سخن با دوستانتان به انگلیسی صحبت بزنید با اعمال این امور پس از مدتی متوجه می شوید که سطح احاطه شما به  زبان تا حد متعددی افزایش پیدا نموده است.
مزایای فراگیری  زبان در منزل

شل میباشد: هیچ چیز ریلکس‌خیس از تحقیق در منزل وجود ندارد. شما روی مبل خویش بازرسی میکنید، هر وقت خواستید استراحت می کنید و در حالتی که گرسنه شدید برای خودتان ساندویچ صحیح می کنید. (تنها آنقدر شل نباشید که دائماً چرت بزنید.)
ارزان میباشد: سپرده گذاری روی ابزارها و منابع یادگیری انگلیسی خودآموز ارزان میباشد.
رفت و آمد ندارد: تحقیق در منزل کارآمد میباشد. شما هنگامی را برای رفت و آمد تلف نمی کنید حتی موردنیاز وجود ندارد از رختخواب بلند گردید.

اذن ندهید عذر و بهانه‌های الکی شما‌را از یادگیری  زبان انگلیسی پشیمان نمایند

آیا در درحال حاضر یادگیری  زبان می‌باشید ولی بعضی وقتها با بیان کردن برخی از جمله ها یا این که شنیدن آن ها ناامید میشوید؟ این عذر و بهانه گیری‌ها از نگاه علمی ثابت نشده‌اند و فقطً دلایلی پوچ و بی‌مبنا و شالوده برای گریختن از یادگیری میباشند. به دنبال این دلایل را رسیدگی می کنیم تا از این پس آگاهانه با آنها عکس العمل نمائید.
1. اینجانب شیفته  زبان انگلیسی نیستم!

با یقین در حالتی که به یادگیری  زبان عشق داشته باشید از مسیر آموزش لذت میبیرید و با سرعت بیشتری گسترش می کنیم ولی عدم عشق و علاقه به  زبان صرفا یک تکه از جورچین میباشد شغل های متعددی می باشند که ما دوست نداریم البته در انجامشان چیره می‌شویم توصیه ما این میباشد که به جای‌اینکه در‌پی دلایلی برای دوست داشتن  زبان بگردیم به‌این تصور کنید که میخواهید با آن چه شغل نمائید به‌تیتر نمونه:

می خواهید به سرزمین آیتم عشق و علاقه‌تان هجرت فرمائید.
در فن آیتم عشق و علاقه‌تان علم آموزی فرمائید.
شرایط شغلی بهتری را به دست آورید.

حتماً این دلایل میتوانند شمارا نسبت به یادگیری عشق و علاقه‌مند‌خیس نمایند. اکنون وب سایت‌های اینترنتی به حدی متنوع گردیده‌اند که به شما اذن میدهند این مهارت را در مسیر نیاز و عشق و علاقه‌ای که دارید حافظه بگیرید. اکثر زمان ها تارنما آموزش  زبان از صفر تا صد شمارا ملازمت و همراهی می‌نمایند.
2. اینجانب در یادگیری  زبان خیر و خوبی نیستم!

طبیعی میباشد که در یادگیری  زبان بعضا از اشخاص نسبت به دیگرافراد عالی میباشند البته این به معنای بد بودن شما وجود ندارد. در شرایطی‌که فردی را می بینید که از شما خوب میباشد بدین مضمون‌ وجود ندارد که دیگر هیچ امیدی برای یادگیری شما نیست

براین اساس عوض این که سرازیر حرف کردن به  زبان انگلیسی را یک نوع آمادگی بدانید آن را به دیده یک مهارت مشاهده کنید. یک مهارتی که هر چقدر بیشتر تمرین نمایید خوب میشوید.

اکثر  زبان آموزانی که می‌پندارند شایستگی یادگیری  زبان انگلیسی را ندارند با تمرین منظم ضمن این که به  زبان انگلیسی مسلط میشوند اتکا به نفسشان هم ارتقاء پیدا می‌نماید. چنانچه هنوز یادگیری  زبان را استارت نکرده‌اید، میتوانید با یاری همین نوشته ی علمی شایسته ترین وب سایت فراگیری  زبان انگلیسی را برای خودتان تعیین فرمائید.
3. اینجانب پیش از اینً برای یادگیری  زبان کوشش کردم ولی باخت خوردم!

معمولاً اکثر وقت ها اشخاص فکر می کنند بشر قابل قبولی برای یادگیری  زبان انگلیسی نیستند! علل حقیقی پنهان پشت این طریق اندیشه میتواند مفاد پایین باشد:

طریق نادرست
کمبود علت
مشغله‌های زیاد

شایسته ترین فرصت برای یادگیری  زبان انگلیسی

شایسته ترین سن یادگیری این مهارت ۶ یا این که ۷ سالگی میباشد ولی برخی از اشخاص در جوانی و نوجوانی این مهارت را عالی خاطر میگیرند. مبنی بر پژوهش ها صورت گرفته کودکانی که ذیل ۱۰ سال میباشند و یادگیری این  زبان را استارت می‌نمایند، میتواند خیلی شل‌خیس روی آن مسلط شوند چون هوش اجتماعی بیشتری دارا‌هستند. خردسالان از ۶ ماهگی فرایند یادگیری  زبان مادری را استارت می‌نمایند و برخی از پدر و مادر در سن ۳ یا این که ۴ سالگی آن ها را برای یادگیری  زبان دوم به کلاس می‌فرستند. مشقت سنی آموزش  زبان برای هر کودکی مختلف میباشد!
به چه شکل  زبان را فراموش نکنیم؟

یکی اشتباهات رایج بیشتر  زبان آموزان این میباشد که زمانی مطلبی را مرور می‌نمایند، می بینند که به طور تقریبً چیزی در ذهنشان وجود ندارد یا این که درصد یه خرده از مطالب را به حافظه دارا‌هستند؛ استدلال مهم این میباشد که مسافت فی مابین یادگیری و او‌لین مرور بسیار زیاد میباشد! درصورتی که بازه مرور خویش را تهیه و تنظیم فرمایید دیگر در گیر این ایراد نمی‌گردید. معمولاً عده ای کلمه ها انگلیسی را فراموش می‌نمایند که زمان متعددی آن را کنار نهاده‌اند.
سوال ها متداول در ارتباط با آموزش  زبان انگلیسی
شایسته ترین مرجع فراگیری  زبان انگلیسی چیست؟

سایت‌های آموزشی – کتاب‌های  زبان انگلیسی – قابل انعطاف افزارهای آموزش  زبان
آیا می‌قدرت از  زبان انگلیسی درآمدزایی کرد؟

آری، شما میتوانید با فراگیری  زبان انگلیسی، ترجمه، ساخت محتوا، برگزاری کلاس آنلاین، حضور در کانال‌های اجتماعی، ساخت و ساز پادکست و غیره درآمدزایی نمایید.
آیا صرفا در سنین کودکی می‌قدرت  زبان انگلیسی را خاطر گرفت؟

نه، شما میتوانید در هر سنی که می باشید این مهارت را حافظه بگیرید البته شایسته ترین سن برای آموزش  زبان انگلیسی ۶ تا ۷ سالگی میباشد.

منبع : https://zabannew.ir

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن