قالیشویی پاسداران

قالیشویی پاسداران اگر از اهالی منطقه ی پاسداران باشید، یقیناً شما هم تا به این لحظه با چالش انتخاب یک قالیش

توسط HITNOW در 26 خرداد 1400

قالیشویی پاسداران

قالیشویی پاسداران

اگر از اهالی منطقه ی پاسداران باشید، یقیناً شما هم تا به این لحظه با چالش انتخاب یک قالیشویی مناسب مواجه بوده اید. دلیل این موضوع را می توان وجود قالیشویی های مختلف در این ناحیه دانست که تا حد زیادی کار انتخاب را برای ساکنین و اهالی دشوار کرده است . قالیشویی پاسداران یکی از بهترین قالیشویی های این ناحیه است که توانسته توجه اهالی را به سمت خود جلب نماید. این قالیشویی در واقع یکی از شعبه های قالیشویی ملکه در این ناحیه است. قالیشویی ملکه را می توان از معتبر ترین قالیشویی های پایتخت دانست که استاندارد ها و قوانین بسیار سخت گیرانه ای دارد. همین مورد سبب شده تا در بین سایر رقبا پیشتاز باشد . این موضوع در شعبه ی پاسداران آن ها نیز مشهود است. ما در ادامه ی این مقاله قصد داریم تا مروری بر این مرکز و البته مزیت های آن داشته باشیم. لذا بهتر است با ما همراه شوید .

مزیت های قالیشویی پاسداران

قالیشویی پاسداران برای اینکه بتواند توجه اهالی این ناحیه را به سمت خود جلب کند، مزیت ها و البته نقاط قوت بسیار زیادی را در بطن خود جای داده است . کیفیت بالا، سرعت عمل عالی، قیمت مناسب، تجهیزات مدرن و.... همگی بخشی از این مزیت های منحصر به فرد است که ما در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم .

کیفیت بسیار بالا در قالیشویی پاسداران

همواره کیفیت ملاک اول برای قالیشویی پاسداران بوده است . این مرکز همواره در تلاش است تا خروجی کارش در بهترین و البته ایده آل ترین حالت ممکن باشد . آن ها برای دستیابی به این هدف بهترین متخصصان فرش را استخدام کرده اند که به خوبی با انواع لکه های فرش آشنایی دارند. این متخصصان به خوبی می دانند که برای تمیز کردن هر نوع فرش باید چه نوع مواد شوینده ای استفاده شود. از طرفی آن ها تار و پود انواع فرش دستباف و ماشینی را می شناسند و رویه ی شستشو را بر این اساس تنظیم می کنند. مزیت دیگری که در این مرکز دیده می شود، استفاده از بهترین مواد شوینده از برند های خارجی است . این مواد عموماً قدرت لکه بری بالایی دارند و می توانمند در سریع ترین زمان ممکن لکه های موجود بر روی فرش ها را تمیز نمایند. همین مورد سبب شده تا خروجی کار این شرکت در مقایسه با نمونه های مشابه بسیار تمیز تر باشد .

استفاده از تجیهزات مدرن

به کارگیری تجیهزات مدرن عامل دیگری است که سبب شده تا قالیشویی پاسداران در بین اهالی این ناحیه بیشتر شناخته شود . این قالیشویی برای افزایش سرعت عمل خود پیشرفته ترین تجهیزات در زمینه تمیز کردن قالی ها را مستقر نموده است. این تجیهزات در همه ی بخش های شستشوی فرش اعم از خیس کردن، شستن، خشک کردن و.. دخیل هستند . همین مورد سبب شده تا میزان خطای انسانی در این مرکز به حداقل برسد و فرش ها در سریع ترین زمان ممکن شسته شوند .

سرعت بالا

سرعت عامل دیگری است که در قالیشویی پاسداران بدان اهمیت داده می شود. این مرکز شعبه ی خود را در منطقه ی پاسداران افتتاح کرده تا دسترسی مردم به آن بسیار ساده تر باشد . از طرفی دیگر آن ها پیک های سریعی دارند که به خوبی با مسیر های این منطقه آشنایی دارند و بعد از اولین تماس، به سرعت خود را به محل مشتری می رسانند . آن ها بعد از اینکه فرش های مشتریان تمیز شد، آن ها را با همان سرعت به محل بر می گردانند . مجموع این موارد در کنار هم سبب شده تا قالیشویی پاسداران یک انتحاب ایده آل برای اهالی این ناحیه باشد .