یک مشاور سئو سایت

مشاور سئوی وب سایت چه کسی است؟ مشاور سئوی سایت یا این که SEO consultant کسی است که علم و تخصص کافی در حوزه به

توسط HITNOW در 16 بهمن 1399

مشاور سئوی وب سایت چه کسی است؟

مشاور سئوی سایت یا این که SEO consultant کسی است که علم و تخصص کافی در حوزه بهینه سازی وب سایت ( SEO ) را داراست و قادر است با اعتنا به تخصص و تجربه در حوزه بهینه سازی سایت و سئوی وب سایت , با یک راهکار بنیادی و طبق قواعد آپدیت موتورهای کاوش , وب سایت شما‌را در معرض مشاهده کرد بیشتری از مخاطبان انگیزه شما قرار دهد .

 

میپندارم بدون نقص ترین تعریفی بود که از مشاور سئوی وب سایت تحت عنوان یک سئوکار حرفه ای و ماهر به شما ارائه دادیم .

 

درین برگه قرار است شما‌را با خصوصیت های شخصیتی و فنی یک سئوکار ماهر که قرار است مشاور بهینه سازی سایت شما باشد آشنا کنیم تا بتوانید با مشاهده کرد بازتر نسبت به تعیین یک مشاور ماهر سئو سایت مبادرت نمائید .

 

 

مشاور سئوی وب سایت ماهر , دکتر معالج تارنما شماست

زمانی بیمار می‌باشید و به مطب پزشک معالج مراجعه می‌کنید , مسلما در وهله اولیه به دکتر معالج اعتماد میکنید . تمام مشکلات , ناخوشی ها و احوالات خویش را با وی میان می‌گذارید به این دلیل‌که میدانید پزشک معالج بایستی از درحال حاضر جسمی و درونی شما آگاه باشد تا بتواند درمانی برایتان تجویز نماید . نقش مشاور سئوی سایت برای تارنما های اینترنتی نیز همین است .

 

مشاور بهینه سازی سایت کسی است که وب سایت کسب و فعالیت شما‌را معاینه می نماید , مشکلات و ناخوشی های آنرا میفهمد و برای تک تک آنان چاره ( معالجه ) تجویز می نماید . مشاور سئوی سایت می داند که در دل وب سایت شما چه خبر است , با یک نگاه درحال حاضر وب سایت را ادراک می نماید , زیرساخت وبسایت را آنالیز می نماید و نهایتا راهکار بنیادین بهینه سازی وب سایت برای آن می چیند تا با گذشت زمان وب سایت در حاصل موتورهای کاوش درجه بگیرد .

 

این که صاحبین کسب و عمل به کارشناس سئوی وب سایت اعتماد نمایند خیلی دارای اهمیت است . مشاور سئو سایت که تعهد داشته و دلسوز باشد , میخواهد به پروسه رویش تارنما یاری دهد . معیارهای متفاوتی را در لحاظ میگیرد تا بتواند منجر ارتقا مشاهده وبسایت یک کسب و عمل و در غایت درآمدزایی آن شود .

 

در‌پی به معرفی خصوصیت های شخصیتی و مهارت های واجب یک مشاور یا این که کارشناس سئوی سایت می‌پردازیم :

 

خصوصیت های شخصیتی مشاور سئوی سایت :

قبلی از گزینش مشاور سئو سایت برای تارنما کسب و کارتان , می بایست شناختی از روحیات , راه و روش و شخصیت این شخصی که قرار است به شما مشورت بدهد داشته باشید . آیا شخص مطمئنی است؟ آیا قابل اطمینان است؟ می‌توانید داده ها خصوصی کسب و کارتان را با وی به اشتراک بگذارید؟

 

عمده اشخاص از روش دوست و آشنا به مشاورین سئوی سایت معرفی میشوند و ازین شیوه اعتماد واجب را به وی دارا هستند . ولی چنانچه بخواهید به یک کمپانی یا این که شخص غیرآشنای کارشناس بهینه سازی سایت اعتماد فرمایید چطور؟

 

ما در اینجا به خصوصیت های شخصیتی و اخلاقی یک مشاور سئو سایت اشاره می‌کنیم , خصوصیت که کمتر به آن اشاره شده و فوق العاده در گردهمایی مشورت یا این که برای استخدام مشاور سئو وب سایت اصلی است :