google-site-verification=2C4udZUURrBQ8PzfHJb1fuC78qofrYExl_7f99szS_w چگونه تابعیت کانادا بگیریم؟ راه‌های گرفتن اقامت کانادا کایت - هیت نو: ترجمه تخصصی، مرکز خدمات ترجمه

چگونه تابعیت کانادا بگیریم؟ راه‌های گرفتن اقامت کانادا کایت

در اکسپرس اینتری چگونگی انتخاب و تعیین متقاضیان همین سیستم، به همین شکل می باشد که آن ها حساس توجه به رزومه کا

توسط HITNOW در 10 آبان 1401
در اکسپرس اینتری چگونگی انتخاب و تعیین متقاضیان همین سیستم، به همین شکل می باشد که آن ها حساس توجه به رزومه کاری شما، مقدار تسلطتان به گویش انگلیسی، موقعیت تاهل، مدارک کسب شده بین‌المللی و اخذ توصیه شغلی نظارت می‌کنند. اشخاص اساسی اقامت دائم کانادا می‌توانند اهمیت داشتن وضعیت مشخصی برای دریافت شهروندی کانادا مبادرت کنند. همین اشخاص پس از اخذ شهروندی کانادا خواهند توانست پاسپورت همین سرزمین را بگیرند و همچنین آزادانه در فعالیت‌های سیاسی مشارکت کنند. ازنظر سیاسی، کانادا هیچ تمایزی در بین کسانی که شهروندی آن را اخذ کرده‌اند و اشخاصی که در کانادا به عالم آمده‌اند قائل نمی‌شود. در ضمن، سازه به التماس های مکرر، در پایان همین مقاله، به صورت اختصاصی، یکسری از سوال ها پرتکرار متقاضیان مسافرت به کانادا و یا اشخاصی که به دنبال اخذ اقامت دایم این مرز و بوم هستند را جواب دیتا ایم.
  • اگر توصیه شغلی از طرف یک کارفرما در استان داشته باشید، می توانید واجد حالت باشید.
  • هنگامی که تقاضای تابعیت می دهید، به چهار سال قبلی شما نگاه می نمایند (در اکثر موارد).
  • با دقت به شرایط اعلامی از سمت شما، پیشنهاد می‌شود از شیوه های قانونی دیگر و یا برای مرزو بوم های دیگر اقدام نمایید.
  • مخصوصا در صورتی که یک توصیه کاری در کانادا پیدا کنید، اقامت دائم‌تان تقریبا تضمین شده می‌شود.
  • البته در آیتم اقامت پس از تحصیل در کانادا به وسیله ازدواج بایستی بگوئیم در صورتی که فرد مالک فرزندی شود که در کانادا به دنیا آمده سرعت بالا تر می تواند اقامت کانادا را دریافت نماید.
  • البته وضعیت سنی، عدم فاصله تحصیلی، مدارک گویش و بقیه حالت مطلوب از دست اندرکاران برد شما در همین مراحل هستند.
متقاضیان به جهت هجرت از این روش می بایست خواهش پناهندگی شان را ارائه دهند. در این التماس متقاضیان می بایست وضعیت پناهنده کنوانسیونی یا فرد تهیدست حفاظت را دارا باشند. کلمه پناهنده به‌این مضمون‌ میباشد که درخواست کننده به علت داشتن هراس از مسائل مربوط به نژاد پرستی، مذهب، ملیت، عضویت در مجموعه های اجتماعی خاص، مشکلات سیاسی، شکنجه، گزینه آزار و اذیت واقع شود. موسسه آوام یکی از شرکت ها معتبر در حوزه سفر و اقامت، می تواند بهترین خط مش هجرت و اقامت در کانادا را اهمیت توجه به شرایط شما، ارائه دهد.

آیا اصلی گواهی لیسانس می توانم به جهت عصر لیسانس در دانشگاه های کانادا اقدام کنم؟

اگر شما و همسرتان بخواهید در کانادا زندگی کنید و او شهروندی کانادا یا این که اقامت دایم آن را داشته باشد، می‌تواند اسپانسر شما شود. سفارش شغلی کتبی از سوی یک کارفرما در کانادا (در شکل داشتن)، مدارک سابقه کاری، گواهی صلاحیت شغلی در زمینه کاری مربوطه که یکی از حوزه‌ها یا این که استان‌های کانادا آن را صادر کرده باشد (در شکل داشتن). مدت دوران دریافت اقدامت مهاجرت تحصیلی به کانادا فوق لیسانس دایم کانادا به طور کامل مرتبط اصلی روش مسافرت شما به این سرزمین می باشد. در زمان مبادرت به اخذ پاسپورت کانادا، لازم می باشد که در 5 سال گذشته، دستکم 3 را در همین کشور گذرانده باشید؛ در همین رخ امکان دریافت پاسپورت کانادا به جهت شما فراهم خواهد بود. تراز EOI ( یا همان ابراز عشق و علاقه برای کمپانی در طرح مهاجرت) یک التماس در سیستم SINP محسوب نمی‌شود. دسته‌بندی نشده شما باید قبل از ارسال درخواست‌های مهاجرتی، برنامه‌ریزی ویژه‌ای داشته باشید تا کارهای خود را سریع‌تر پیش ببرید و احتمال پذیرش درخواستتان را افزایش دهید. درصورتیکه مهاجر جدید کانادا هستید، نیازی به التماس کارت اقامت دائم نیست. اگر نشانی شما کاسه 180 روز از تاریخ ورود به کانادا دریافت نشود، می بایست دوباره التماس کارت اقامت دائم دیتا و هزینه ها را پرداخت کنید.

راه های هجرت به کانادا و باز‌نگری وضعیت اقامت کانادا

از حساس ترین حالت کارآفرینی در کانادا دارا بودن سوابق کاری رشته ای، دارا بودن تمکن مالی کافی و دارا بودن ایده و طرح تجاری نوآورانه را نام برد. چنانچه از شرکت تان در بیرون از مرزو بوم به یک شرکت کانادایی وابسته citizenship and immigration canada به تیتر مدیر، اجرایی یا این که فردی کلیدی تخصص منتقل می‌شوید، ممکن می باشد بعدا بتوانید اقامت دائم کانادا را دریافت کنید. پس از یک سال، می‌توانید مطابق گروه تجربه کانادایی برای اقامت دائم التماس دهید.

استعلام تمکن مالی به وسیله سفارت کانادا

این برنامه مهاجرتی که در سال 2019 تصویب شد، به منظور ارتقا جمعیت و رونق اقتصادی همین بخش ها کانادا اجرا کرد. برنامه مسافرت به کشور کانادا از طرز فامیلی، اسپانسرشیپ یکی از دیگر از طریق های سفر به مملکت کانادا است. این برنامه مهاجرتی بر اساس دارا بودن اسپانسرشیپ خانوادگی در کانادا مجوز اقامت را به متقاضیان ارائه می دهد. از مزایای این دانش کده ها این می باشد که وضعیت آکادمیک کالج ها را ندارند و عمدتاً دوره هایی جهت آمادگی به بازار عمل هستند همینطور این‌که همین دوره ها در مدت کوتاهی مثلاً یکساله برگزار می شوند. در این طرز به جهت اخذ ویزای کار کانادا متقاضی نیاز به ارائه سند تحصیلی دانشگاهی ندارد.

مهاجرت و دریافت اقامت کانادا از شیوه خویش حمایتی

بسته به راهی که تعیین می کنید باید یک سری کار ها را انجام دهید. در نقطه نهایی به شما پیشنهاد می‌کنیم تا قبل از ارسال درخواست خویش حیاتی یک مشاور یا این که نماینده قانونی در امور مهاجرتی مشورت کنید. فراموش برای هجرت به کانادا چه نمره آیلتس نکنید که پروسه مهاجرت به مرزو بوم کانادا می‌تواند روندی طولانی و پیچیده باشد. علاوه بر همین فارغ التحصیلان می‌توانند از برنامه NLPNP Express Entry Skilled Worker به کارگیری کنند.

چه افرادی می توانند به جهت کسب کارت (Pr) مبادرت نمایند؟

نکته قابل توجه همین میباشد که در‌حالتی که فردی اقامت موقت داشته باشد، می تواند از طریق آن اقامت دائم کانادا را دریافت نماید. زمان درخواست باید به زبان ساکن کانادا، احاطه تمام داشته باشید و همینطور حیاتی قوانین کانادا آشنا باشید. آنگاه از دریافت کارت اقامت دایم 5 ساله، شما می توانید در شکل نیاز دوباره آن را تمدید کنید و یا آن را به پاسپورت کانادا تبدیل نمایید. آن گاه از تعیین یک عدد از راه‌ هایی که همه اهمیت توجه به حالت مهاجرین تهیه شده اند، می توانید برای ایجاد آتی آفتابی و به جهت طی نمودن مراحل رو به رشد از لحاظ کاری و تحصیلی به کانادا بروید. هنگامی که صحبت از کانادا می شود، مهاجرین دوست دارند نخست شرایطشان را برای همین مملکت که اصلی عوارض لطف به جهت سفر می باشد، بررسی کنند. اقامت دایم کانادا یک مسئله اهمیت است که باعث شده هست تا اکثری از کسانی که به دنبال مسافرت هستند، به آن بیاندیشند. برای درخواست ملیت در مرزوبوم کانادا شما به یک کارت اقامت معتبر نیاز نخواهید داشت و کارت اقامت منقضی شده هم می تواند به جهت رسیدن شما به این منظور کفایت کند. کانادا با برنامه های متنوغی به جهت هجرت به کانادا و اخذ اقامت از طریق کشاورزی می باشد. ۱-ارائه مدارکی مبنی بر این‌که بضاعت و توان سرمایه گذاری دست‌کم ۵۰۰ هزار دلاری در یکی از از به دست آوردن و کارهای تولیدات اول کشاورزی را دارد. در صورتی که از طرز سیستم اکسپرس انتری و برنامه نامزد استانی به این مرز و بوم سفر می کنید، می توانید سوای عمل به کانادا مهاجرت کنید. یا شخص اسپانسر شونده هم باید تعهداتی را بر عهده بگیرد و مفاد قوانین مربوط به این مسئله را مطالعه کرده و امضا نماید و همینطور نباید در کانادا به جرائم جنسی، خشونت برعلیه اشخاص و خشونت علیه خانواده محکوم شده باشد. اخذ اقامت پس از علم آموزی در کانادا از شیوه ازدواج در صورتی قابلیت و امکان پذیر میباشد که شخص متقاضی پس از ازدواج به مدت 2 سال مهم تبعه کانادا زندگی مشترکی داشته باشد و امرار معاش آن دو دارای یکدیگر در یک خانه و مشترکا انجام شود. اما در آیتم اقامت پس از علم آموزی در کانادا به وسیله ازدواج باید بگوئیم در صورتی که فرد صاحب و مالک فرزندی شود که در کانادا به جهان آمده پرسرعت خیس می تواند اقامت کانادا را اخذ نماید. متقاضیان مسافرت کاری به کانادا بایستی کمتر از 40 سال سن داشته باشند و دستکم یک سال سابقه عمل متناسب اساسی فن کاری موردنظر در همین مرز و بوم داشته باشند. برای اخذ ویزای کار کشور کانادا, درخواست کننده می بایست دستکم گواهی تحصیلی که ارائه می‌کند, لیسانس باشد و همینطور اهمیت نمره گویش 6.5 آیلتس باشد. حیاتی گوش دادن به پادکست زیر، دیتاها اضطراری در زمینه فرهنگ، مذهب و آداب و رسوم مردم کانادا را اخذ خواهید کرد. ارائه دیپلم دبیرستان برابر کلیدی مدرک کانادایی، که به جهت آن به چک کردن دارای آموزشی (گزارش ECA) نیاز است. صرف لحاظ از زبانی که متقاضی، تحصیلات خود را در آن به نقطه نهایی رسانده، بایستی در امتحان گویش شرکت کند.

وکیل و مشاوره مهاجرت و اقامت در کانادا

اکسپرس اینتری یک برنامه مهاجرت کاری به کانادا مطلوب نیروهای کارشناس می باشد که برای متقاضیان واجد حالت جواز اقامت همیشگی در همین مرز و بوم را صادر می‌کند. سیسیتم اکسپرس اینتری بر شالوده یک سیستم امتیازدهی به سایت منبع اسم CRS صلاحیت متقاضیان به جهت سفر به کانادا را بررسی می‌کند. امتیازدهی در اکسپرس اینتری به فاکتورهای زیادی مانند، سن، تحصیلات، تجربه کاری و مقدار تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسوی بستگی دارد.
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن