google-site-verification=2C4udZUURrBQ8PzfHJb1fuC78qofrYExl_7f99szS_w چرا حرف آخر را برای کنکور انتخاب کنیم؟ - هیت نو: ترجمه تخصصی، مرکز خدمات ترجمه

چرا حرف آخر را برای کنکور انتخاب کنیم؟

حرف آخر موسسه نامی شناخته شده در میان داوطلبانی است که در معرفی روش های جدید تدریس در ایران یک قدم جلوتر هستند

توسط HITNOW در 18 آذر 1399


حرف آخر موسسه نامی شناخته شده در میان داوطلبانی است که در معرفی روش های جدید تدریس در ایران یک قدم جلوتر هستند. یادگیری تصویری متنی که محتوای آن را مستقیماً به نیمکره راست مغز منتقل می کند. این بخشی از مغز است که والدین و دانش آموزان می خواهند آن را بیاموزند زیرا وقت بیشتری را برای خواندن صرف می کنند. یادگیری نکنید و یادتان باشد. آرزوی دیرینه داوطلب کنکور ، تحقق مرکز آموزش حرف آخر در ایران برای اولین بار است. مشاهده ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید


یادگیری بصری و انیمیشن! یک روش یادگیری جدید که توسط پروفسور عبدالرضا منتظری ، مدیر عامل حرف آخر در ایران در سال 2011 معرفی شده است. در سالهای اخیر ، آموزش عمومی به خارج از کشور و همچنین ایران صادر شده است. در حقیقت ، همانطور که قبلاً ذکر شد ، این سبک یادگیری مبتنی بر شهود است: تلاش معلمان حرف آخر ، کل مطالب و مفاهیم کتاب درسی. این کبریت ها برای استفاده توسط نیمکره راست به تصاویر متحرک تبدیل می شوند. موسسهE حرف آخر یک نشریه دیجیتالی است که داوطلبان را در قالب محصولات جدید سیستم حرف آخر تربیت می کند که می توانند برای رسیدن به درصد و رتبه مورد نظر آموزش ببینند.


با حرف آخر جا برای کنکور بگذارید!

تردیدی نیست که کنکور یکی از سخت ترین مسابقاتی است که می توانید در زندگی خود شرکت کنید و به داوطلب اجازه می دهد پرونده کنکور را سریعتر از رقبای خود ببندد. حرف آخر به عنوان یک میانبر عمل می کند و با حرف آخر می توانید در 70 مرحله به مسیر داوطلبان بروید. این ویژگی در بین معلمان حرف آخرA و حرف آخر در ایران رایج است. این استاد در بین داوطلبان بسیار محبوب است و برای ارائه بهترین سیستم آموزشی بسیار تلاش کرده است. در ادامه می توانید مقاله مهمترین فصل های شیمی کنکور را هم مشاهده کنید.

یکی از شاهکارهای موسسه جدیدترین شاهکار آموزشی زیست شناسی است که نظرات مثبت بسیاری را دریافت کرده است. حساس ترین دوره آزمایشی سال های اخیر. از هر 100 نفر فقط 5 نفر می توانند به نیمی از س yourالات شما پاسخ دهند. این آمار برای پاسخ به سوالات پذیرش مربوط به ایده سوالات زیست شناسی پذیرفته شدگان است و قدرت و سواد لازم را برای حل این گونه سوالات با روش های سنتی فراهم می کند. در حرف آخر ، هرگز دیگر پیدا نمی شود ، شهود این مشکل را برای داوطلبان حل می کند و به آنها اجازه می دهد مفاهیم را در قالب داستان بدون فراموش کردن مطالب یاد بگیرند. به عنوان مثال ، در مورد قلب ، قلب به عنوان یک انیمیشن ارائه می شود. چگونه خون به داخل و خارج جریان می یابد؟ درباره قسمتهای قلب و نحوه کار آنها بیاموزید. این سبک یادگیری را فقط می توان در زیست شناسی سیستم جدید و قدیمی حرف آخر یافت.


حرف اخر، انقلابی در ارائه آموزش نوین:

یکی دیگر از مواردی که در گروه حرف آخر اتفاق افتاد ، حذف فرمول ها و آموزش اکراه مفاهیم بود. نگرش همه به آموزش انتشار دیجیتال بد است زیرا آموزش تنها روشی است که برای حل برخی مشکلات استفاده می شود. در حرف آخر ، این اغلب اجتناب می شود و به جای آموزش تکنیک ها و فرمول ها برای حل مشکلات ، از الگوها استفاده می شود. بنابراین ، در فیزیک فصل 12 ، این کلاس بیشترین کاربرد را در فیزیک دارد و خود کتاب درسی حدود 20 فرمول برای این کلاس آموزش می دهد ، اما در حرف آخر فقط یک مدل استفاده می شود ، یعنی یک فرمول ، همه مشکلات موجود در موضوع. برای داوطلب حل خواهد شد. در ادامه می توانید اجی مجی سوم دبستان با تدریس خانم ریحانه رضایی را هم مشاهده کنید.


سبک را می توان با کلید اصلی مقایسه کرد. همانطور که کلید اصلی می تواند قفل مدل را باز کند ، الگو می تواند تمام مسائل مرتبط را حل کند. افرادی که تجربه کنکور دارند ممکن است مفهوم استرس را بهتر از سایر آزمون دهندگان یا حتی اسامی در یک جلسه فراموش کنند. من این کار را با همان تعداد فرمول انجام می دهم. حفظ بسیاری از فرمول ها در یک جلسه دشوار است. اگرچه تعداد فرمولهایی که امتحان کنندگان می آموزند اندک است ، اما قدرت و سرعت آنها در آزمون افزایش می یابد. عملکرد حرف آخر. به عنوان مثال ، از فرمولهای مختلفی برای آموزش موضوع در كتب درسی و سخنرانیهای شیمی مقدماتی استفاده می شود كه 50٪ بودجه شیمی ورودی را به خود اختصاص می دهد ، اما این فرمول در موسسه حرف آخر آموزش داده نمی شود. هیچ بخشی از این مورد وجود ندارد ، حرف آخر فقط در 3 ساعت آموزش جامع حل مسئله از 3 حالت برای نظارت بر روند شیمیایی سیستم جدید استفاده می کند و از این سه حالت برای حل حدود 2000 آزمایش و تمرین در 27 ساعت استفاده می کند.


برای بستن اسناد کنکور در مدت 4 ماه از موسسه استفاده کنید!

موسسه سرانجام تمام نیازهای آموزشی نامزدهای معدن را برآورده کرده است. اولین نکته مهم این است که به هیچ سطحی نیاز نیست. هر داوطلب با هر سطح دانش می تواند از آخرین کلمات موسسه و اساتید آن استفاده کند ، حتی کسانی که سالها در کنکور شرکت کرده اند و می خواهند دوباره در کنکور شرکت کنند. . . آنها می توانند از کلمه آخر ، موسسه ، آموزش معلمان استفاده کنند و بدون هیچ مشکلی برای کنکور آماده شوند.


همانطور که قبلاً ذکر شد ، موسسه نیازی به آخرین دانش داوطلبانه از جمله کتابهای درسی و موارد دیگر ندارد. موسسه همچنین خدمات مشاوره ای را ارائه می دهد و با کمک برنامه چهار ماهه حرف آخر ، داوطلبان برای مدت 41 ماه در آزمون ورودی و تمرین شرکت می کنند. این کار را با جمع بندی و مرور دروس و تست های مختلف انجام دهید. حرف آخر حداکثر 4 ماه بارگیری می کند و حداکثر به 4 ماه می رسد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن