لوله رابط هدرز و منبع اگزوز می باشد – یاد اخبارها

و اینکه این تغییرات ارزش داره یا باید به فکر ستاپMI16 باشیم؟ اینکه این مخالفت کارشناسی و حساب شده است یا نه چندان کمکی به وضعیت فعلی نمیکند زیرا سیل گرایش به تیونینگ خودرو در کشور ما نیز همچون سایر موارد مصرفی خارجی رو به افزایش است. 2- حالت دوم پس از تولید موتور با ایجاد تغییراتی موجب افزایش توان موتور می شود برخی از این تغییرات برای موتور مفید می باشد و برخی از تغییرات مضر اما برای رسیدن به توان و سرعت بیشتر دست به این کار حتی اگر از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه نباشد می زنند. اما سیستم های msd در هر احتراق تا چند جرقه در یک شمع ایجاد می کنند. کاهش ورود هوای تمیز به موتور، به معنای احتیاج بیشتر به سوخت می موتور و بخش های مهم آن مانند سیلندرها و پیستونها گردد تا شمع قادر به جرقه زدن باشد که خود نیز موجب ایجاد مشکلاتی برای موتور می گردد درصدی فیلتر هوای ام وی ام در کرج مسافت پیموده شده را به دنبال دارد که موجب صرفه جویی 15 سنتی در ازای هر گالن سوخت می گردد.

هدرز مازدا 6 مساله ای مهم، گرایش علمی به این زمینه بوده و توجه به این نکته که تیونینگ نیز اگر مانند دیگر زمینه ها در یک قالب تخصصی و علمی مورد بررسی و توجه قرار گیرد می تواند علاوه بر درآمدزایی موجب ارضای نیازهای درونی شود . در مرحله اول تمام کاسه ترمز ها با نوع دیسکی تعویض شدند که با افزایش پلکانی قدرت موتور، بالاخره این نوع سیستم ترمز قدرت نگهدارنده را از دست داد و در مرحله بعد تمام دیسک ها با نوع دیسک های استیل ضد زنگ سوراخ دار تعویض شدند ، تا علاوه بر توقف ایمن و تضمین شده در کوتاه ترین زمان ممکن ، خنک سازی مجموعه ی ترمز نیز مد نظر قرار گیرد . مطالب ارائه شده در این مقاله بیشتر برای افزایش سرعت و توان خودرو از راه تیونینگ می باشد و برخی از مطالب زیر ممکن است باعث آسیب زدن به موتور شود اما کسانی که به فکر افزایش ناگهانی سرعت می باشند آسیب زدن به موتور برای آنها مهم نیست لذا مطالب زیر بیشتر برای ماشین های مسابقه ای استفاده می شود و استفاده ان توصیه نمی شود.

هدرز هلي 2015
کیتهای مکش هوا به علت قرارگیری در مسیر جریان آزاد هوا و همچنین فضایی دورتر از موتور خودرو، علاوه بر افزایش حجم هوای ورودی، هوایی خنکتر نسبت به حالت قبل را به سمت پیشرانه خودرو میفرستند. توان خروجی پیشرانه M15GSI گروه خودروسازی سایپا شباهت زیادی را در بحث توان نامی و نوع عملکرد با پیشرانه N4 کمپانی فیات دارد. در واقع مراکز تیونینگ با عرضه خودروهای قدرتمند که از پیشرانه های حجیم، بدنه های پیشرفته تا مجموعه تعلیق و انتقال نیروی قدرتمند برخوردارند توانسته اند با ارایه اتومبیلهای خاص و تقریباً بی نقص نبض افرادی را در دست بگیرند که نقش تعیینکنندهای را ایفا خواهند کرد. در نسل دوم عرضه مدل های کاربراتوری متوقف شد و مدل T16 که هنوز هم با موتور 1998 سی سی 16 سوپاپ و توربو شارژ و سیستم انتقال نیرو به چهار چرخ خود رقیب سر سخت اتومبیل های جدیدتر در جاده های اروپا است یه یازار معرفی شد.این مدال 405 دارای 220 اسب بخار قدرت است و با بهرهگیری از وزن نسبتا سبک اطاق قادر است در 7.1 ثانیه از حالت سکون به سرعت 100 کیلومتر در ساعت دست پیدا کند ، حداکثر سرعت این مدل 237 کیلومتر در ساعت است .

گونه های دیگری از صدا خفه کن وجود دارد که فشار برگشتی کمی تولید می کنند.یک نوع که بعضی مواقع بسته ی شیشه نامیده می شود فقط از جذب کننده ها برای کم کردن صدا استفاده می کنند.در صدا خفه کن هایی مثل این،گازهای خروجی مستقیما از یک لوله که سوراخ سوراخ شده عبور می کنند.این لوله با لایه ای از شیشه عایق کاری شده که بیشتر تپش های فشار را جذب می کند.یک روکش فولادی این عایق را می پوشاند. تقریباً در تمام دنیا افراد زیادی هستند که برتری خود و خودروهایشان را به رخ دیگران می کشند. با این حال با خرید و نصب هدرز روی این موتور میتوان تا قدر زیادی بر نرمی آن افزود. از سوی دیگر با بالا بردن کیفیت خودرو میتوانید تا اندازه زیادی بر قیمت آن تاثیر مثبتی بگذارید و فروش پژو 206 تیپ 3 خود را با بهترین قیمت معامله کنید. در دنیای امروزی طراحی بهینه اجزای تیونینگ موتور، تنها به کمک شبیه سازی بسیار دقیق پیشرانه در محیط نرم افزارهای حرفه ای چون GT POWER امکان پذیر است.از سوی دیگر ساخت هدرز ها نیز باید به صورت کاملا دقیق توسط دستگاه های مخصوص خم کاری لوله انجام شود و کیفیت عملیات جوش کاری و ماشین کاری نیز تاثیر انکار ناپذیری بر روی قابلیت های نهایی محصول خواهد داشت.

در دنیای امروزی طراحی بهنیه اجزای تیونینگ موتور ، تنها به کمک شبیه سازی بسیار دقیق پیشرانه در محیط نرم افزار های حرفه ای می باشد . در ریمپ ایسیو نرم افزار موجود در کامپیوتر به برنامه نویس اعلام میدارد که برنامه نوشته شده و تغییرات امن هستند یا خیر. مگر کمپانیهای بزرگی مثل مرسدس بنز یا BMW خودشان نمیتوانند عوامل لازم را در جهت بهبود و رضایت مشتریان و از همه مهمتر سرکوبی رقبا انجام دهند؟ هدرز یک قطعه از اگزوز بهحساب میآید که میتوان آن را جایگزین منیفولد چدنی فابریک موتور کرد که به دلیل طراحی بهتری که برای آن در نظر گرفتهشده، کاهش مصرف سوخت و بهبود قدرت خروجی موتور را در پی خواهد داشت. سیستم های طراحی شده برای اگزوز خودرو ، روز به روز پیشرفت می کند.

هدرز استيشن 8 سلندر للبيعاگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد هدرز پراید لطفا به بازدید از وب سایت ما.

ترجمه تخصصی پزشکی

ترجمه تخصصی

ایندکسر