google-site-verification=2C4udZUURrBQ8PzfHJb1fuC78qofrYExl_7f99szS_w سرور مجازی در کجا نگهداری می شود؟ - هیت نو: ترجمه تخصصی، مرکز خدمات ترجمه

سرور مجازی در کجا نگهداری می شود؟

سرور مجازی در کجا نگهداری می شود؟ کالکشن که به اختصار سولو نامیده می شود، یک مرکز داده است که فضای ذخیره سازی

توسط HITNOW در 19 دی 1400

سرور مجازی در کجا نگهداری می شود؟

کالکشن که به اختصار سولو نامیده می شود، یک مرکز داده است که فضای ذخیره سازی را برای سرورها یا سایر سخت افزارهای محاسباتی حفظ می کند.

معمولا در خدمات نگهداری سرور یا سولو، سرور خدمات امنیتی فیزیکی، پهنای باند، برق، سیستم خنک کننده و ذخیره سازی ساختمان و سرور و نظارت و کنترل وضعیت سرور توسط مرکز داده و سرورها و فضاهای حافظه توسط کاربر را ارائه می دهد. این فضای ذخیره سازی سرور عمدتاً رک، کابینت، قفسه یا اتاق است و بسیاری از خدمات نگهداری سرور معمولاً با پیشنهادات ویژه خدمات پشتیبانی و مدیریت سرور همراه هستند. این خدمات تعمیر و نگهداری سرور راه حل بسیار خوبی برای برخی از سازمان ها و مراکز خاص برای رهایی از مشکلات هاست روی سرورهای خود هستند، اما گاهی اوقات فاصله و فاصله سرور از سازمان در مواردی که نیاز به بازرسی فیزیکی سرور یا تجهیزات دارد، باعث افزایش هزینه های سازمان می شود.

به طور کلی و بدون در نظر گرفتن خدمات اضافی، نگهداری از سرور کولو سرور (صرف نظر از مسائل مربوط به پهنای باند و اینترنت) به عهده کاربر است، مگر در مواردی مانند راه اندازی مجدد سرور و غیره که فقط توسط مرکز داده امکان پذیر است.

در خدمات نگهداری سرور، کاربران ضمن مدیریت و کنترل سرور خود، از ساختار مرکز داده بهره مند می شوند. از مزایای خدمات نگهداری سرور در حالت استاندارد برای کاربران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- کنترل محیطی مانند کنترل رطوبت، دما و فیلتر هوای محیط سرور ذخیره سازی سرور (کالکشن)

- سیستم های اطفاء حریق

- منابع تغذیه قدرتمند و سیستم های پشتیبان برق و محافظت در برابر نوسانات برق

- پهنای باند با حجم بالا

- امنیت فیزیکی شبانه روزی توسط ورودی های امنیتی و مانیتورینگ تصویری وغیره

- خدمات فنی و نظارتی مانند فضاهای حافظه مرکزی، پشتیبان گیری، فایروال و سیستم های حمله دی داس

استفاده از خدمات نگهداری سرور، یا سولو، یکی از موثرترین راه‌ها برای اطمینان از دریافت خدمات منسجم و ثابت در یک مرکز داده امن و خصوصی است که روی سرور شما میزبانی می‌شود. در عین حال، می توانید مالکیت و حقوق خود را بر سخت افزار و نرم افزار سرور خود حفظ کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد مشخصات سرور مجازی وارد لینک زیر شوید

https://tinyurl.com/m6amzf4a

آخرین مطالب