google-site-verification=2C4udZUURrBQ8PzfHJb1fuC78qofrYExl_7f99szS_w آموزش بازی کالاف دیوتی موبایل - هیت نو: ترجمه تخصصی، مرکز خدمات ترجمه

آموزش بازی کالاف دیوتی موبایل

کالاف دیوتی موبایل یک بازی F2P جدید است که تمام نقشه‌ها، سلاح‌ها و شخصیت‌های سری کالاف دیوتی مو

توسط HITNOW در 7 خرداد 1401

کالاف دیوتی موبایل یک بازی F2P جدید است که تمام نقشه‌ها، سلاح‌ها و شخصیت‌های سری کالاف دیوتی موبایل را در یک تجربه اکشن اول شخص بر روی موبایل گرد هم می‌آورد. کالاف دیوتی موبایل یک عنوان کاملاً جدید و مستقل برای موبایل است که دارای نقشه‌های مورد علاقه طرفداران، حالت‌های بازی رقابتی، بسیاری از شخصیت‌های آشنا و سلاح‌های شناخته شده از فرنچایزهای مورد علاقه ما، از جمله کالاف دیوتی موبایل است. بلک اوپس و کالاف دیوتی وارزون، در یک تجربه گیم پلی حماسی.

خرید بتل پس کالاف موبایل

گیم پلی بازی

انجام بازی های چند نفره پایه و اساس کالاف دیوتی موبایل است. با دوستان خود متحد شوید تا حالت های مورد علاقه خود را روی نقشه های نمادین بازی کنید. Deathmatch تیم در Nuketown؟ فهمیدم. خط مقدم در تصادف؟ اون رو هم داشته باش و ما چیزهای بسیار بیشتری در پیش داریم. پیش‌ثبت‌نام کنید و ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید تا در ماه‌های آینده اطلاعات بیشتری را ارائه کنیم.

می‌توانید هرجا که می‌روید، اکشن تپنده و آدرنالینی کالاف دیوتی را با خود ببرید. با استفاده از نقشه‌های مورد علاقه طرفداران مانند Nuketown و Crash که همگی برای موبایل بهینه‌سازی شده‌اند، در حالت‌های مختلف بازی، در نبرد رو در رو شرکت کنید. و بهترین بخش؟ بازی با به‌روزرسانی‌های رایگان رایگان است.

نتیجه گیری

در مجموع، کالاف دیوتی موبایل یکی از بهترین FPS ها در پلتفرم موبایل با MP و حالت BR است. همه طرفدارانی که از فرمت‌های بتل رویال روی موبایل یا هر پلتفرم دیگری می‌آیند، می‌دانند که پوسته‌ها ضروری هستند! نه برای بهترین بودن، بلکه به این دلیل که پوست برای هر شخصیت خاص داستانی را تعریف می کند، سبکی منحصر به فرد! همه ما می‌خواهیم پوستی که سنگ باشد داشته باشیم!

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل با آیدی

بیشتر اوقات، پوسته های موجود در کالاف دیوتی موبایل به شخصیت های نمادین Call of franchise اشاره می کنند. من حدس می زنم که شما به Ghost فکر می کنید! در این مقاله نحوه دریافت یا باز کردن چند پوسته جذاب در کالاف دیوتی موبایل توضیح داده شده است!

diamond-land.ir

آخرین مطالب