google-site-verification=2C4udZUURrBQ8PzfHJb1fuC78qofrYExl_7f99szS_w آشنایی با ویژگی ها ادکلن بلک افغان اصل - هیت نو: ترجمه تخصصی، مرکز خدمات ترجمه

آشنایی با ویژگی ها ادکلن بلک افغان اصل

ادکلن بلک افغان یکی از ادکلن های بسیار پر هیجان است که جذابیت زیادی هم دارد. در این مطلب با ادکلن بلک افغان اص

توسط HITNOW در 15 آبان 1400

ادکلن بلک افغان یکی از ادکلن های بسیار پر هیجان است که جذابیت زیادی هم دارد. در این مطلب با ادکلن بلک افغان اصل و مشخصات آن آشنا می شویم.


آشنایی با ویژگی ها ادکلن بلک افغان اصل

 

ادکلن بلک افغان یکی از ادکلن های بسیار جذاب و هیجان انگیز است که در دسته عطرهای تلخ قرار می گیرد. ترکیب منحصر به فرد رایحه های این عطر باعث جذابیت آن در بین مصرف کنندگان شده است. اگر قصد خرید ادکلن بلک افغان را دارید این مطلب را دنبال کنید تا با قیمت بلک افغان آشنا شوید.  

ادکلن افغان بلک در سرزمین تولد

  ادکلن ناسوماتو بلک افغان محصولی از برند جدید و نوپای ناسوماتو می باشد که عطری قابل استفاده برای خانم ها و آقایان است. کسانی که با رایحه های سنگین، دودی و پر قدرت ارتباط برقرار می کنند بهترین گزینه برای آنها استفاده از ادکلن بلاک افغان است. قیمت ادکلن بلک افغان اصل ( قیمت ادکلن بلک افغان اورجینال ) در مقایسه با سایر محصولات برند بسیار مناسب است و گزینه بسیار معقولی برای هدیه دادن می باشد.

درب چوبی بزرگ این ادکلن در کنار بطری شیشه ای آن باعث شده تا ظاهر زیبایی پیدا کند. رایحه های این ادکلن بسیار تاریک هستند و به همین سبب پخش بو و ماندگاری بالایی دارند. بلک افغان ادکلن با نت های شاهدانه و سبزی که دارد هر کسی را در شروع به خود جذب می کند این اولین رایحه حس شده از عطر بلک افغان است زیرا با گذشت مدت زمانی نه چندان زیاد رایحه ثانویه این عطر با نت های صمغ، قهوه، چوب و تنباکو به مشام می خورد در پایان نت اصلی و پایه این عطر که ترکیبی از عود و بخور است نمایان می شود و باعث ایجاد آرامش و امنیت در شما می شود.

عطر بلک افغان به سبب ترکیب بویایی که دارد بیشتر در فصل زمستان قابل استفاده است زیرا این عطر تلخ است و در دسته عطرهای با رایحه چوب قرار می گیرد. اگر دوست دارید در مجالس و میهمانی ها عطر شما همه را به خود جذب کند استفاده از ادکلن بلک افغان اصل بهترین پیشنهاد برای شما است. یکی از ویژگی های ادکلن بلک افغان این است که برای استفاده در بین خانم ها و آقایان بسیار مناسب می باشد بنابراین اگر دوست دارید به طور مشترک با همسرتان از یک عطر استفاده کنید بلک افغان گزینه مناسبی است. دقت کنید که عطرهای بلک افغان در بطری های 30 میلی لیتری توزیع می شوند و نمونه های دیگر این عطر تقلبی هستند

 

بلک افغان اصل 

عطر بلک افغان اصل از برند ناسوماتو رایحه تلخ و بی نظیری دارد که هرگز با نمونه های تقلبی قابل مقایسه نیست. همانطور که گفتیم این عطر در نمونه های 30 میلی لیتری ارائه می شود به همین دلیل قیمت ادکلن بلک افغان 100 میل کمتر از نوع اصل آن می باشد. بلک افغان یکی از غلیظ ترین عطرهای تلخ است که تا مدت ها بوی آن روی پوست بدن و یا الیاف لباس باقی می ماند. همین موضوع باعث محبوبیت این عطر شده است.

 

قیمت ادکلن اصل بلک افغان  

مراکز فروش ادکلن بلک افغان نمونه های زیادی از این عطر را به فروش می رسانند اما تشخیص اصل و تقلبی بودن این ادکلن ها کار نسبتا دشواری است. ادکلن بلک افغان اصل کیفیت بسیار بالایی دارد و بر روی بطری آن با خط سیاه نام این ادکلن حک شده است. ضمنا قیمت ادکلن بلک افغان (ادکلن بلک افغان قیمت ) در مقایسه با عطرهایی که این روزها در بازار یافت می شوند بسیار مناسب تر است و به سبب ماندگاری بالایی که دارد نیاز به مصرف مداوم ندارد.

 

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن